Wpis z mikrobloga

@H2o0: hej, stałem przed podobnm wyborem szukając sobie czegoś na święta.
ostatecznie zakupiłem KRUPS'a za ok 2tyś i jeszcze w promce wyrwałem 2kg kawy.

na co zwracałem uwagę - wbudowany wymienny filtr do wody - mam twardą wodę a to ona jest często powodem uszkadzania się sprzętu,

automatyczne czyszczenie zestawu robiącego kawę jak i spieniacza do mleka,

odłączany pojemnik na mleko i wbudoany spieniacz- mega wygodne rozwiązanie, aczkolwiek jest tyle zabawy
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKtos: głównie z mlekiem dlatego pojemnik musi być. Aktualnie mam ekspres bez pojemnika i dolewanie mleka zimnego bardzo schładza kawę. Podgrzanie to już trochę roboty. Mam w rodzinie tego samego delonghi co podałem wyżej i robi bardzo dobra kawę. Zastanawiam się jednak jak wyglada konkurencja. Może faktycznie można wyrwać coś lepszego w tej cenie.
  • Odpowiedz
@H2o0 jeśli chodzi o ekspresy to dla mnie tylko delonghi i jura (lecz tutaj najniższy model jest w cenie średniego delonghi). Po 1 szkoda, że nie pisałeś wcześniej, była wielka promocja na ekspresy w sklepie nie dla idiotów.
Jeśli chodzi o tego delonghi co podałeś to jest ok, ale wystający młynek może drażnić, szczególnie jak ekspres stoi pod szafka. Kolejna sprawa jest taka, że na spieniaczu delonghi masz kilka możliwości ustawienia tego
  • Odpowiedz