Wpis z mikrobloga

Straciłem sens zapał i nie widzę sensu grać w ta grę pranowie, 110 godzin przez ostatnie 2 tygodnie w csgo, globus jest, ekipa jest, generalnie wszystko się od dawna zgadza tylko teraz pytanie... MM'y kiepski wybór bo tick 64 i generalnie wszędzie cheaterze, faceit cheaterzy, esea cheaterzy i tu jest największy problem... Powiesz teraz "ja gram i cheater trafi mi się raz na 10/20 meczy" pamiętaj rycerzu, że jak ktoś się nie kręci w w kółko to nie oznacza, że nie ma cheatow, pamiętaj również, że po drugiej stronie często siedzi również inteligentna osoba której zależy na tym żebyś Ty nie domyślał się, że on on coś ma... Grasz kilka tysięcy godzin, tryhardujesz razem z ekipa mało się nie zesracie, odpalacie mecz i... "#!$%@? co za timing" "akurat teraz sie wychylil" znasz to nie? Dobrej zabawy, ja już chyba daje na luz, nie widzę sensu

#csgo
  • 43
@Navari: i jednocześnie kończy... Jaka mam pewność, że w przeciwnej drużynie nikt nie jest odpalony? Na pro scenie lataja odpaleni, nie jeden pros łapał bany i był podejrzany o wspomagacze to ja mam uwierzyć, że przeciętny randomowy kowalski jest 100℅ legit? Póki nie będzie zewnetrznego anty czita kryty będzie skuteczny (esea nie jest) to ja sensu nie widzę, e sport, miliony dolarow, miliony widzow i graczy a vac dziurawy jak sito,
@mar1in: ale to na serio w większości przypadków zwykły timing. Ja jak z bogami timingu żyję w zgodzie to potrafię co rundę łapać gościa z granatem w ręku bo po prostu ta gra tak działa
Na serwerach Valve teraz jest strasznie śmieszna liczba cheaterów, więc z tym nie ma co przesadzać. Ja wiem że niektórym się wydaje że u przeciwnika to co najmniej 4 odpalonych a 5 już rozgrzewa haxy, ale nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością
@CeZ_: znam dużo osób które twierdzą "nie pamiętam kiedy spotkalem cheatera" mam odpalonych znajomych i trzymaja sie w zamknietym kręgu i wiem jak to działa, takie jest założenie, że Ty masz się nie domyślać, że ktoś jest odpalony, gra w premade z zamykajacym w premade z zamykającym gościem na jego info z wh, jest dużo sposobow i zaufaj Mi na 10 meczu w 7 mam podejrzenia i często słuszne ile ja
@patrykk994: mam takiego kumpla z którym uwielbiam grać xD każde zabicie go przez smoke'a to cheat, każde wyczekiwanie pozycji na rotujących graczy to wh, a jak on kogoś zabije przez smoke'a albo w skoku wleci mu głowa to się śmieje na czacie xD

@mar1in: I te haxy dają mi mecze wygrywać? ( ͡º ͜ʖ͡º) to nie mam nic przeciwko, jak są słabi na tyle, żeby
Pamiętaj że w CSie możesz reportować graczy i jak zaraportowany gracz okaże się cheaterem to dostajesz powiadomienie o tym. Rozumiem że dostajesz 5 powiadomień co dzień skoro jest aż tak źle z tym CSem? Ja na ten przykład reportuje bardzo często, a na 4500h rozegranych dostałem 3 powiadomienia o zbanowaniu cheatera. Albo ja mam szczęście, albo ty pecha
@CeZ_: mam na tym koncie 1.5k godzin, prime i globala oraz od dawna dobry premade, nie jestem histerykiem który płacze jak ktoś mnie przez smoke walnie, mało tego jestem serio bardzo wyrozumiały, ale wiem jak to działa i na co zwracać uwagę, chodzi o zachowanie na mapach i o wszystkowiedzacych ludzi no ale nie ważne, Ty żyjesz w świecie gdzie nie ma cheaterow i nie spotykasz (ile tysiecy kont jest banowane
1.5k godzin


@mar1in: to dla graczy powyżej "matchmakingowego" globala jesteś świeżakiem w tej grze i nic dziwnego, że możesz mieć wrażenie, że ustawiają się zbyt dobrze i czują grę.
@CeZ_: łącznie ze wszystkich kont będzie 3k z hakiem godzin, nie jestem żadnym dzikiem wiadomo, ale drewnem też chyba nie no ale to jest mało ważne bo to nie na ten tor zeszla dyskusja, powiedz mi czy można gdzieś sprawdzic ile osób które zgłosiłem dostały bana? Chętnie wam pokażę