Wpis z mikrobloga

Kiedyś na wykopie ktoś w jakimś wpisie (chyba związanym ze #squad) podał link do takiego mega taktycznego shootera, który był w fazie beta (albo alpha), więcej niestety nie pamiętam. Wie ktoś co to było? Oparte na czasach współczesnych, wyglądało jak klasyczne 5vs5 ale cholera wie #gry #pcmasterrace
  • 10
@Arveit: Rainbow Six Siege? No może ma trochę błędów, ale nie nazwałbym tego alphą ( ͡° ͜ʖ ͡°) To była gierka robiona przez jakieś małe studio, z prawdziwym recoilem itd
@silwek: z tego co pamiętam to były iron scopy, więc chyba odpada:) Ale mnie zaciekawiłeś, powstaje coś takiego? R6:Siege, Insurgency, CS:GO, Arma, Squad odpadają, to był jakiś niszowy projekt, który nabierał rozpędu.
@BlackDave: to właśnie było coś takiego, że koleś chyba mapy do cs'a robił albo był w ekipie, która go tworzyła..
i teraz sam albo w kilka osób zaczął robić (teraz... w sensie nie wiem, z pół roku temu to widziałem, albo i rok)
i jakoś zapomniałem jak się to nazywało i w ogóle.
ale pamiętam, że pokazywali kawałek z gry - jakby lotnisko, albo centrum handlowe, czy biurowiec, szyby, jakieś stoliki,