Wpis z mikrobloga

Macie jakiś pomysł na codzienne, proste, szybkie śniadanie? Ważne, żeby miało w miarę ogarnięte makrosy. Chciałbym je jeść najlepiej codziennie. Rozważam jajecznicę. Co myślicie o zwykłych płatach z mlekiem? Sam niedobry cukier, nie? Owsianka jest niedobra, ale może jak dodam jakichś owoców będzie ok. Co jecie na śniadania?
#mikrokoksy #dieta
  • 34
  • Odpowiedz
@Snejk_: To nie lepiej wrzucić całe jajko? Przecież 5 jaj, jakaś pierś z kurczoka i trzeci dobry posiłek zaspokoją zapotrzebowanie na białka największego dzika.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Proste, że lepiej. Tak jak napisałem, zależy od zapotrzebowania/ilości posiłków. U mnie nieraz i z 10 jaj pojdzie jajecznica. Białka dorzucam czasami jak mam ochote pozniej dobrego tłustego kabanosa (albo kilogram) zezrec na obiad.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jak dla mnie najlepsze sniadanie to biało+tluszcze. Na sniadanie jem troche boczku (lub inne mieso mniej tluste) + 4 jajka. Taka kombinacja powoduje ze dlugo nie jestem glodny. Wczssniej miksowalem jajka z platkami oswianymi jednak szybciej lapalo mnie ssanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: u mnie po wstaniu idzie 50g owsianki z jakimiś owocami, coby cukry z rana na pobudzenie a potem po 1h jajecznica 6 jajek z plastrem boczku. Po czym mam spokój do 15-16.
  • Odpowiedz