Wpis z mikrobloga

#pienwpoke ± w Light Platinum
#pokemirko Wszystkie Mireczki.

Nie wiem gdzie jestem. Dotarłem do jakiegoś lasu! Moje pokemony zyskały rumieńców. Pichu Raichu, QUILAVA, GROWLITHE, Wopia Wooper, Crobia Croagunk, Lemosauria Ivysaur. Od ostatniego wypadu dzikie pokemony też zyskały na sile! Po mimo, że bez ich złapania nie uzyskam dokładnych danych, to z PokeDexem od Profesora Oaka jestem nareszcie w stanie określić z czym walczę. Spotkałem go nad jeziorem ze swoim... Kimś tam.
Dostałem od niego również CYNDAQUILL, którą już ewoluowałem do QUILAVA. Ewolucję uzyskała też Lemosauria... I Pichu. Teraz wyczekuję FIRESTONE dla GROWLITHE... I powolutku zmierzamy w kierunku pierwszego Gymu...
Spotkałem Diamonda... Skoczyłem z mostu w celu ratowania Pichu, nie mojej Raichu, legitnej Pichu, pierwszej formy ewolucyjnej. Gnije w PC. Nie oszalałem, żeby bawić się w ewoluowanie happiness... ^_^ Złapałem jakąś rybę.
Powiem szczerze, jak Acerusowi na spowiedzi, ci trenerzy chyba ładują w swoje pokemony sterydy! Już dawno nie czułem się tak słaby! Kanto! Hoenn! Bez popitki, a tu?! Pomiata mną jakiś łapacz robali. Feels bad man...

Red 1
Red 2
Ewolucja
Ewolucja

Growlithe
Raichu
Croagunk
Wooper
Quilava
Ivysaur

Pichu
Feebas
źródło: comment_HEEkJrcDQr2W9sQVxHbENahqXFjF4yAK.jpg
  • 7