Wpis z mikrobloga

@gesto: bardzo bym Ci chciał coś fajnego doradzić, ale napiszę, abyś zaczekał, dozbierał i kupił Lenovo Y700 z i7 i GTXem960. Poniżej GTXa960 nie ma co brać, bo grafiki w lapku nie wymienisz...
  • Odpowiedz
głownie do użytkowania na co dzień ale nie powiem że w jakaś giere bym nie zagrał. Myślałem nad lenovo Z51-70
  • Odpowiedz
@gesto Świetnie, żadnych problemów do tej pory.Jedyne co bym ci radził, to dokupić 4gb ramu i 128 ssd. Tylko nie ładuj 16gb, bo ja z przesiadki z 8 zauważyłem poprawę wydajności o ok.2 klatki.

Wszystkie gry na razie śmigają na wysokich, gta v i fc3 na ultra.
  • Odpowiedz
@Zielony34: Gwarancję sklepikarzy na allegro jest guzik warta. I tak zawsze w razie usterki odsyłają na producencką.

A na allegro zbyt łatwo można się naciąć na cwaniaczków i reselerów, sprzedających laptopy z niemieckiego amazona. Dodatkowo jak coś będzie nie tak, to klient musi użerać się ze sprzedawcą - administracja ma to w dupie.

Amazon i ebay dają kasę od razu, a później sami dochodzą sporów z januszami.
  • Odpowiedz
@Max_Rockatansky: ja kupiłem od Sferisa, jak coś się stanie, to siadam w auto i jadę do Sferisa w galerii. Nie interesuje mnie, gdzie to wysyłają. Mam sprzęt od firmy. Nie muszę latać po pocztach i cholera wie gdzie wysyłać.
  • Odpowiedz
@Max_Rockatansky: masz gwarancję producenta, kogo obchodzą "sklepikarze". Na allegro masz też oferty normalnych sklepów, do tego często jakiś outlet taniej jak komuś nie przeszkadza jakaś ryska. Plus oferty prywatne gdzie można tylko zaoszczędzić.
@Zielony34: producenci mają zazwyczaj gwarancję door2door a Ty musisz jechać do sferisa. :P
  • Odpowiedz
Tylko nie ładuj 16gb,


@Max_Rockatansky: @gesto:

Bierz tylko i wyłącznie z 16GB, koszt to tylko 150 zł a nie będziesz miał problemu ze swapowaniem w windowsie. 8 GB miałem w 5 letnim lapku i ciągle 5-6GB zajęte i windows przez to zamulał na SSD.
  • Odpowiedz
@gesto: W tej cenie celuj w MSI GL 62 z i5HQ i GTX950m - Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad
Możesz też zobaczyć Zestawienie laptopów
  • Odpowiedz