Wpis z mikrobloga

@TypowyPolskiFaszysta: mam takowy, już chyba od prawie roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daje radę, chociaż z tego co pamiętam jest problem z ustawieniem częstotliwości. Konkretna aplikacja wymagana, o nazwie MiFM bodajże. W Interntach znajdziesz, nawet przetłumaczoną wersję, a jak nie to później jak odkopię instalkę to mogę wrzucić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Brant: da radę wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podłącza się jako urządzenie bluetooth audio. Kwestia jest tylko za pierwszym i zazwyczaj jedynym razem ustawienia częstotliwości za pomocą "dedykowanej" aplikacji, a potem sielanka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam z tego korzystam praktycznie dzień w dzień, kompa mam do tego podłączonego i do głośników z wieży, z tyłu pokoju dodatkowo dźwięk leci (+ ewentualnie sąsiad
@TypowyPolskiFaszysta: Mam 1 wersję (bez możliwości rozmów przez BT) i działa więcej niż zadowalająco. Tylko jeśli jeździsz w dłuższe trasu trochę męcząca jest ciągłe szukanie wolnej częstotliwości. Tylko tez musisz zwrócić uwagę czy zadziała w twoim gnieździe a samochodzie. U mnie w 1 samochodzie przerywa połączenie na wybojach a w 2 siedzi bez problemu.
@TypowyPolskiFaszysta mam od wczoraj i jest ok. Trzeba tylko znalezc odpowiednią częstotliwość a mozna to zrobic tylko z aplikacją. Na standardowej troche szumial, ale to dlatego, ze bardzo blisko byla jakas stacja radiowa.
Do rozmów sie nie nadaje, bo miktofan nic nie zbiera.