Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TheSznikers: Nie mogłem jechać, ale oglądałem. #!$%@?, jak to świetnie wygląda! Jeżeli się nie zakwalifikuje do żadnego wyścigu, to i tak będę się cieszył, bo będę mógł oglądać na żywo transmisję! :)
Ta dramaturgia: @TheSznikers najpierw po trawie, potem bokiem w zakręcie! @RealAKP - nawet nie wiesz jak ci kibicowałem!! @MrKubool - tutaj to nawet nie wiem, co napisać. Wszystko już zostało napisane. Podziwiam :)

Jakość obrazu, komentarz, wszystko jest na
@TheSznikers: 2:16:44 mój jedyny highlight ze wczorajszego wyścigu ( ͡º ͜ʖ͡º) a sporo się obijałem od barierek, długi wyścig na wymagającym torze i traciłem koncentracje już po 3 kółkach, muszę sobie zrobić dłuuugą przerwę od norda ale na 1 wyścig sezonu nie mogę się doczekać, kiedy Imolka na serverze XD
No wiadomo Kontekt! AMG Racing ulubionym teamem Tuchana ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wyścig mega ciekawy dla mnie. Start pozycja 12, Kontekt! w pierwszym zakręcie i spadek na 27 pozycję. A potem wszystko odrobiłem jadąc agresywnie nie mając nic do stracenia i wskoczyłem na 3 pozycję. Planuję zrobić krótki filmik z mojej perspektywy w tym wyścigu bo był arcy ciekawy ;)