Wpis z mikrobloga

przecież każdy to zamawiał na żarty za pobraniem. Serio jesteś taki poważny, by brać wszystko na poważnie? Smutne musisz mieć zycie. :D


@pawel_je: a co jak ci powiem, że zapłaciłem z góry xD?
  • Odpowiedz
(1) to tylko zaproszenie do składania ofert (Regulamin)


@Dutch: to jest taka kpina, że jestem pod wrażeniem jak nasze prawo w ogóle dopuszcza coś takiego.
  • Odpowiedz
@Firenz: to też prawda. Nie bronię Moreli, po to po ich stronie jako profesjonalisty w biznesie powinno być zatrudnienie ludzi/kupienie systemów, które pozwolą takich błędów uniknąć, albo przynajmniej szybko je usunąć, a nie łapać się regulaminowych kruczków.
  • Odpowiedz
@Naxster

imho ten element jest ważny. odwołano im zamówienie na ten ciagnik czy jakkolwiek był błąd a potem dalej sie wykłócali i coś zrobili.

Zgoda - dlatego tutaj nie bedziemy mieli do czynienia z oszustwem, a usiłowaniem oszustwa - penalizowanym identyczne jak popełnienie czynu. Z drugiej strony, zwróć uwagę że jednak roszczenie tego gościa o dostarczenie przedmiotu wygranego na aukcji jest teoretycznie silniejsze niż ww. przypadek Moreli (biorąc pod uwagę ich "zaproszenie
  • Odpowiedz
orginalny wpis został, a mój skasowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dominiko_: a zgłosiłeś? Bo jak nie to sobie mozesz w kacie popłakać. Modzi dostają sam post zgłaszany bez kontekstu. Dlatego ich decyzje często są tak ułomne.
  • Odpowiedz
@Naxster: właśnie przed chwilą zgłosiłem - pierwszy raz od kiedy mam tu konto (rok). jak typ wyzywa innych od gnojków to spoko, ale jak jego ktoś go tak nazwie (i to jeszcze z zaznaczeniem, że to wyrażenie z pierwotnego postu), to biegnie do moderacji. przecież to komedia jakaś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ale jak jego ktoś go tak nazwie (i to jeszcze z zaznaczeniem, że to wyrażenie z pierwotnego postu), to biegnie do moderacji


@Dominiko_: też tak miałem. Od tego czasu zawsze daję w nawiasie krótką notkę (to jest cytowany tekst). Nie miałem usuniętego ani razu od tego czasu.
  • Odpowiedz