Wpis z mikrobloga

Wie ktoś z Was może czym spowodowane jest takie nagle uczucie zmiany ciśnienia w głowie (podczas siedzenia na kanapie). Coś jakby zmieniało się wysokość, ale nie do końca identyczne - robi się tak jakby głucho w uszach i jak się "naprawi" to tak jakby człowiek lepiej słyszał (dzieje się to w ciągu maks 2sekund). Zdarzyło się już, któryś raz w ostatnim czasie i zaczyna być trochę przerażajace.


#medycyna #zdrowie #pytanie #lekarz
  • 16
@chozi: To chyba łatwo sprawdzić? Powinieneś mieć ciśnieniomierz w mieszkaniu. Wydaje mi się że to po prostu ciśnienie, czasami jest się po prostu nieco bardziej, lub mniej czułym na takie rzeczy. W zasadzie po przeczytaniu twojego postu poczułem coś takiego, bo zacząłem się skupiać na tej części ciała.
@Cepion: ciśnienie mierze regularnie. Standardem jest 130/ 70-80
Nie mam skoków ciśnienia.
Przed chwila zacząłem na podstawie objawów z ciekawości szukać u wujka Google i bardzo pasuje mi Tężyczka.
Poza tym od dawna jestem strasznie osłabiony, a do tego kręci mi się w głowie - mam takie uczucie jakby ktoś blokował mi dopływ tlenu do mózgu :/
@AspolecznaWSieci: mam 4 dziecko w drodze, wiec wiesz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zupełnie na poważnie ruchu na świeżym powietrzu mam bardzo mało, to fakt. Ale czy to może aż tak wpływać na to, co opisałem?
@chozi: mogą to byc herxy tak jak napisalam, moze to byc tezyczka - zbadaj poziom wapnia, moze to byc kolejny, dodatkowy objaw boreliozy, problemy z sercem tez nie są obojętne... idz do lekarza, tutaj sie nie da wywrózyc