Wpis z mikrobloga

No więc dzisiaj byłem znowu w TEJ przychodni. Drukarka dalej niezabezpieczona. Ponieważ przez dłuższy czas byłem w poczekalni zupełnie sam (czekałem na kogoś) i na widoku 3 pań z rejestracji, to sobie tylko poprzeglądałem właściwości drukarki i takie tam. Wszystko odblokowane.
Naszykowałem sobie kartkę o treści (pic rel), wydrukowałem ją dopiero jakieś 10 minut przed wyjściem, bo przyszło akurat kilka osób i było małe zamieszanie, więc mogłem obserwować i nie być zdemaskowanym.
Co się zatem stało, zapytacie?
Kartka się wydrukowała i przez cały czas dopóki tam byłem nikt jej nie zauważył i nie podniósł z drukarki... :/
Za tydzień jeśli tam będę powtórzę motyw, tylko wydrukuję więcej stron, może ktoś zauważy.
Wołam mirkolistami ten pierdyliard plusujących i komentujących mireczków, żeby nie było, że OP to fagot ;)
j.....k - No więc dzisiaj byłem znowu w TEJ przychodni. Drukarka dalej niezabezpieczo...

źródło: comment_rlJlU5Vfw4pcioE3pu8L6B31oGqJeZRA.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
1. Wydruki wychodzą "masłem na dół" czyli widoczna jest niezadrukowana część


@jack-lumberjack: jak ma opcję druku dwustronnego, to wiesz co zrobić ;)

No i jak wydrukujesz 10000 stron (nawet pustych), to ktoś się w końcu skapnie, że drukarka #!$%@? jak głupia.
  • Odpowiedz
No i jak wydrukujesz 10000 stron (nawet pustych), to ktoś się w końcu skapnie, że drukarka #!$%@? jak głupia.


@m_bielawski: no tak, ale mi nie chodzi o to, żeby komuś zrobić jakieś kuku albo narazić na straty/koszty, tylko o to, zeby zrobić dowcip z którego można się pośmiać. Poza tym w tej przychodni jestem regularnie i w razie zdemaskowania wolałbym, żeby raczej ktoś mi podziękował z wskazanie luki w zaezpieczeniach, niż
  • Odpowiedz
żeby raczej ktoś mi podziękował z wskazanie luki w zaezpieczeniach, niż wezwał policję i oskarżył o narażenie na straty.


@jack-lumberjack: To wydrukuj im strone z instrukcji ajk to wifi wyłaczyć / zabezpieczyć
  • Odpowiedz
  • 51
@jack-lumberjack następnym razem wydrukuj coś w stylu "Asystent drukowania HP - aby urządzenie działało poprawnie proszę dokonać konserwacji. W tym celu należy zapewnić przewiew świeżego powietrza przez 30 minut, np. poprzez otworzenie okna w pomieszczeniu gdzie znajduje się drukarka."
Potem możesz kisnąć że siedzą w zimę przy otwartym oknie xD
  • Odpowiedz