Wpis z mikrobloga

Mam pytanie od początkującego.
Jak zbudować dobrze tanka, tak żeby trochę wytrzymał w teamfighcie i jacy bohaterowie są do tego stworzeni (domyślam się że połowa tych co ma atrybut siła).
Próbowałem Saladarem i nie było tragedii, ale czasem mnie szybko zdejmował carry.
Jakieś rady? Ach i miałem takie itemy jak na obrazku.

PS. Wiem, że Saladar (a może nie?) to chyba bardziej carry, no ale chciałem być wytrzymały bo mieliśmy strzelców wystarczająco.

#dota2
InsaneTeemoPlayer - Mam pytanie od początkującego.
Jak zbudować dobrze tanka, tak że...

źródło: comment_6WZJdjTmEf9IlyFdVWGiqygAYe98ADrF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@InsaneTeemoPlayer: Nie to, że armor mało daje. Podejrzewam, że masz jeszcze problemy ze znalezieniem farmy. Kiedy przeciwnik ma dwa itemy więcej od Ciebie, to ciężko tankować. A druga sprawa, że slardar to bardziej inicjator niż tank. On ma za zadanie wyfarmić blinka przed 15 minutą i stunować dwa herosy na początku walki. Dopiero później robi jakieś armlety, AC i bkb i jest twardy ;)
  • Odpowiedz
@InsaneTeemoPlayer: W docie jest tylko 2 prawdziwych tanków - Axe i Legion dla nich podstawą jest dużo HP(3-4k) i blademail. Reszta nie ma skillów które zmusiłby do atakowania akurat ciebie.

Jeżeli chodzi o innych teamfighterów tzw. Durable - Cent, Bristle, Tide(jak pójdzie na nich focus to walka wygrana). Spectre też można w 100% tanka, ale to marnowanie potencjału.

Co do buildów to wszystko zależy od gry - ale zasada nr
  • Odpowiedz
@InsaneTeemoPlayer polecam Axe dla początkującego tanka, jak odpowiednio będziesz prowokował agro na siebie, to spokojnie jesteś w stanie wygrać solo linię. Składasz stardardowo: tranquile, vanguard, blink, blademail, crismon, forcestafem, shiva (kolejność losowa). Świetny tank/inicjator.
  • Odpowiedz