Wpis z mikrobloga

Hej #grybezpradu mam drobny problem.
Ostatnio kupiłem Takenoko przez internet. Przyszło ofoliowane, nieotwierane pudełko, ale brakuje jednego klocka planszy - jest 26 + środkowy staw (na tej karcie do wyciągania plansz jedno miejsce było puste z jakiegoś powodu, instrukcja mówi że powionno ich być w sumie 28).
Warto to gdziekolwiek zgłaszać? W sklepie / u producenta? Przyznam że trochę nie widzi mi się odsyłać całej gry dla jednego klocka, przeżyję jakoś bez niego. Poza tym jeżeli każą mi płacić za przesyłkę tego jednego klocka to też odpuszczę.
  • 11
  • Odpowiedz
@i20918: Jeżeli gra w której losujesz kolor kafelków oraz misje związane z tymi kafelki nie losowa to nie wiem co jest. Czasem po prostu się nie da, nie wiadomo jakbyś nie kombinował. Chyba że jest jakaś opcja odrzucenia misji ale nie kojarzę.
  • Odpowiedz
@Pyramidonek: Przyznam, że po dzisiejszej sesji mam wrażenie że gra podchodzi troszkę pod upośledzoną wersję pokoju 25 (jedyna podobna gra którą znam na tyle żeby móc porównać), w której jest ewentualnie troszkę większa losowość i właściwie praktycznie brak interakcji między graczami. Innych porównań nie posiadam, ogólnie fakt, gra dosyć banalna. Jeszcze obecnie zostaje nam pogranie trochę i sprawdzenie jak bardzo stwierdzenie, że 'zaawansowani gracze mogą planować swoje ruchy i tworzyć różne
  • Odpowiedz
@MnieTuNieMaJuz jedynie karty z punktami za karmienie sa coś warte. Kafelki ciężko ułożyć tak jak się chce, a te punkty za bonusy na kartach warto brać dopiero jak się skończą te do karmienia pandy. Gra fajna, ale zbyt losowa i słabo zbilansowana.
  • Odpowiedz