Wpis z mikrobloga

@PaniMrozu: osobiście używam od 3 lat i to najlepsza szczotka jaką miałam. Jestem już tak bardzo przyzwyczajona do tego w jak łatwy sposób rozczesuje się nią włosy, że szlag mnie jasny trafia gdy jestem zmuszona do używania zwykłej szczotki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam cienkie i długie włosy.
  • Odpowiedz
@PaniMrozu: ja również sobie chwalę, w końcu nie ma kołtunów nie do rozczesania
no i nie ciągnie mi włosów w ogóle, nie boli jak rozczesuję, a zwykłą szczotką była masakra czasami
  • Odpowiedz
@PaniMrozu: @MasterSoundBlaster:

U mnie nie sprawdziła sie ta szczotka w ogole, moze zależy od włosów ale moje są grube i dość ciezko je rozczesać gdy sa mokre. Używałam około 2 lat, koncówki szybciej sie rozdwajaly a włosy jakis czas po rozczesaniu miały kołduny. Zmieniłam szczotkę i takich problemow juz nie mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaniMrozu: rzeczywiście fajnie rozczesuje mokre włosy i nie kołtuni, ale po kilku miesiącach użytkowania mam wrażenie, ze rozdwaja i niszczy końce
  • Odpowiedz
@PaniMrozu: A u mnie się szczerze mówiąc nie sprawdził, po użyciu tangle teezer moje włosy wyglądają jak siano i się koszmarnie elektryzują. Po użyciu normalnej szczotki nic takiego nie ma miejsca. Może najpierw spróbuj od kogoś pożyczyć i sprawdzić jak działa na Twoich włosach, bo ja kupiłam, wywaliłam mnóstwo kasy i jestem bardzo rozczarowana.
  • Odpowiedz