Wpis z mikrobloga

bwin
Myślę żeby im wysłać :
wyciąg z konta lub rachunek za media.
Dowodu nie mogę (i nie chce) bo PL a zarejestrowałem się jako NL, a prawa jazdy (mam NL) nie chce.
@Trique: Zakładam, że buk zagraniczny. Zatem wyślij swój brytyjski paszport i brytyjski numer konta.
A tak na poważnie - odpuść sobie wypłatę dopóki nie wygrasz tam tak wielkiej kasy, że ułożysz sobie życie zagranicą.

Jeśli grasz u zagranicznego to ryzykujesz konflikt ze skarbówką.

" Izba celna ostatnio ściga osoby, które w ciągu ostatnich 5 lat uczestniczyły w prowadzonych online zagranicznych zakładach bukmacherskich. Pomijając już inne kwestie, często istotne jest to, iż
@Trique: uściślając:

ustalając stawkę dzienną, sąd bierze pod uwagę dochody sprawcy, jego warunki osobiste, rodzinne, stosunki majątkowe i możliwości zarobkowe. Niemniej jednak, stawka dzienna nie może być niższa od jednej trzydziestej części minimalnego wynagrodzenia ani też przekraczać jej (czyli tej 1/30) czterystukrotności. Zatem, w 2017 r. stawka dzienna waha się w granicach: 66,67 zł – 26 666,66zł, natomiast kara grzywny waha się w granicach: od 666,70 zł do 19.199.995,20 zł
Mieszkam w Holandii, zameldowany jestem w Holandii (w Polsce też), pracuje w Holandii, mam prawko holenderskie, konto w banku holenderskim, auto na holenderskich rejestracjach, ubezpieczenie holenderskie.
Więc biorąc pod uwagę ile łączy mnie z Holandią bardziej obawiam się belastingdienst niż skarbówki.
@TheBearJew:
Z opcji które mnie interesują mam właśnie do wyboru wyciąg z konta lub rachunek za media. Dowodu osobistego i prawa jazdy jakoś wolałbym im nie wysyłać. Tylko nie wiem jakie informacje muszą być zawarte by screen przeszedł weryfikację.

Myślałem o screenie gdzie widać kto jest właścicielem konta, numer konta, i wpłata na ich konto.
Wpłaciłem 130€, obecnie mam 310€ i chce sobie wypłacić 200€ żeby nie kusiła progresja w ruletce