Wpis z mikrobloga

@l1pka: Do Kristapsa ogólnie nic nie mam, nawet mu kibicuję w FD, ale nie uważam go za jakiegoś wybitnie dobrego kierowcę. Z tego co pamiętam w Europie dużo wygrywał po prostu dlatego, że był szybki jako uciekający i zadymiał swoich przeciwników, natomiast jako goniący nigdy nie musiał jakoś specjalnie naciskać, bo zawsze miał dużą przewagę po pierwszym przejeździe. No i strasznie dużo do myślenia mi dało to, że nie przejechał ani
@InivaridU: jego przejazdów na naszym terenie nie pamiętam, jestem bardziej polska wschodnia, odwiedzam pobliskie tory. Nie wiem czemu ale Deana jazda mi sie nie podoba, zawsze tak jakby zmuszał przeciwnika do błędu swoją jazdą, Więcek jest sto razy lepszy, dojazdy trzymanie toru jazdy
na pw moge ci podesłać co ziomek amatorsko składa sam w garażu ^^
@l1pka: Podsyłaj podsyłaj, nawet się nie zastanawiaj :D
A mi właśnie jego jazda się podoba, nie na darmo ma ksywkę "The Machine", czasami naprawdę ma się wrażenie, że jest jakoś zaprogramowany :D Prawdę mówiąc nigdy nie patrzyłem pod tym kątem na jazdę Deana, następnym razem zwrócę uwagę. A na jazdę Więcka czasami po prostu brakuje słów. Banan na twarzy pojawia się samoistnie :D Weź przejazd właśnie z Deanem w Nadarzynie, coś