Wpis z mikrobloga

Halo, Kraków - w internetach ciężko z dostępnością, wie ktoś gdzie stacjonarnie kupię maskę przeciwpyłową? Ewentualnie w internetach, gdzie nie jest napisane magiczne "oczekiwanie na dostawę". Może być Respro, może być RZ Mask (RZ mam dwie i są bardzo okej na takie normalne użytkowanie, na rowerze jednak trochę się skrapla para, ale Mama jeździć w niej nie będzie). Potrzebuję kupić Rodzicielce, póki co użyczam jedną swoją, ale chce mieć własną.
Ktoś coś?

#krakow #smog #rzmask #respro
  • 12
Może być Respro, może być RZ Mask (RZ mam dwie i są bardzo okej na takie normalne użytkowanie, na rowerze jednak trochę się skrapla para, ale Mama jeździć w niej nie będzie). Potrzebuję kupić Rodzicielce, póki co użyczam jedną swoją, ale chce mieć własną.


@kasiknocheinmal: z ciekawości zapytam - w jakiej się NIE skrapla para? Mam Respro i jak najbardziej się skrapla - nie wiem jak by musiała być zbudowana i
@kasiknocheinmal: Pisałem do kilku sklepów odnośnie Respro Cinqro i nie ma ich nigdzie. Z tego co pisali mają jakieś sztuki pojawić się w przyszłym tygodniu


@zaziq: być może nieaktualne, ale swego czasu w Presto (tym naprzeciwko policji) widziałem właśnie cinqro na ekspozycji...
@enron w każdej się skrapla, ale są maski (w sklepach bhp) gdzie filtry są oddzielone zaworkami i nie dostaje się do nich wydychane wilgotne powietrze, ani skropliny. Sama maska gumowa, nie namaka
@bynon: no wiem, też teraz bym właśnie coś takiego brał. Pytanie jak z wydajnością, bo o ile przy lakierowaniu człowiek zbyt zdyszany nie jest to podczas biegania może być nieco gorzej ;)
@enron biegam w takiej bez problemów, nawet pod górkę jest spoko. Filtr ma strukturę harmonijki, więc ma dużo większą powierzchnię
@enron: @kasiknocheinmal: Pisałem do Presto i nie mają i nie wiedzą kiedy będzie. Ja zdecydowałem się na zakup z cyclestore.co.uk gdzie cena wyszła mnie 256 zł, więc taniej niż aktualnie będzie dostępna w Polsce i mam nadzieje że szybciej przyjdzie niż dostawy
Ja zdecydowałem się na zakup z cyclestore.co.uk gdzie cena wyszła mnie 256 zł, więc taniej niż aktualnie będzie dostępna w Polsce i mam nadzieje że szybciej przyjdzie niż dostawy


@zaziq: mi z respro.co.uk szło coś koło tygodnia