Wpis z mikrobloga

Mireczki, 27lvl here, podziękowano mi wczoraj (zabawnie, bo w urodziny) za współpracę po trzech latach klikania w projektowanie e-learningów (mogę robić AMA, hehe), co szło mi całkiem nieźle, a teraz, od dziś, rozglądam się razem z moim pozytywnym nastawieniem za nową pracą w #poznan albo za czymś zdalnym, why not.

Wiem, że nie jest trudno coś znaleźć, spisałem sobie już parę typów i miejsc, ale pomyślałem, że zapytam też tu, czy macie jakieś ciekawe propozycje lub spostrzeżenia. Jestem typem mocno analitycznym, dość leniwym w pozytywnym znaczeniu, dzięki czemu zanim się do czegoś zabiorę, przemyślę jak to zrobić w zoptymalizowany sposób. Wolałbym nie mieć do czynienia z obcym językiem więcej niż muszę - dogadam się, ale nie sprawia mi to frajdy.

Przez ostatnie lata w pracy działałem nad e-learningiem od A do Z, czyli od koncepcji i metodyki, przez scenariusz, po implementację (głównie w narzędziu Articulate Storyline, ale nic nie stoi na przeszkodzie abym poznał jakieś nowe oprogramowanie) i kontakt z klientami, w końcu testy. Nie jestem stricte grafikiem, ale poza jakimiś rysunkami na zamówienie sam kleciłem potrzebne mi rzeczy z różnych zasobów.

Mógłbym szukać czegoś w formie kontynuacji (w zespole dedykowanym lub firmie specjalistycznej), albo spróbować w jakiejś agencji interaktywnej od strony komunikacji lub użyteczności interfejsu, wbić się w IT jako tester lub polecieć w zupełnie innym kierunku, żeby mieć więcej kontaktu z ludźmi, albo zostać korposzczurkiem, w poszukiwaniu nowych doświadczeń. #pracbaza #praca

TL;DR - jeśli masz fajną pracę za godziwą kasę dla ogarniętego człowieka, to daj znać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4