Wpis z mikrobloga

@mrmydlo: właśnie w porównaniu do innych nie jest taki drogi, dlatego się zastanawiam czy jest po prostu brzydki czy o co chodzi, bo brzmi jak jakiś fifarafa- a i mi wydaje się że jest ładny- no ale ja gustu w dobieraniu dodatków nie mam :F
@goraceparofki: wszystko zależy od gustu wybranki. Mi się nie podoba, ale jeśli dziewczyna lubi tradycyjną biżuterię, a do tego ma pracę i hobby takie, że wystające kamienie nie będą jej przeszkadzać, to czemu nie. Ogólnie obiektywnie rzecz biorąc brzydki nie jest, chociaż mi się zupełnie nie podoba, ale pomyśl o tym, co ona nosi i co robi w życiu.
@goraceparofki: to jeszcze garść bardziej praktycznych uwag: mocowanie łapkami, czyli tak jak mają te kamienie, jest na pewno bardziej trwałe niż kamyki klejone, które bywa, że wypadają. Łapek jest tyle, że nawet jak jakimś cudem któraś wyzionie ducha (co jest mniej niż mało prawdopodobne), to podtrzymają inne. Złoto 14K, czyli próba 585 jest najsensowniejszym stopem, ponieważ ma najlepszy stosunek zawartości złota do twardości wyrobu - wyższe zawartości są bardziej miękkie, niższe
@goraceparofki: ogólnie wzór całkiem w porządku choć moim zdaniem lepszy jeden duży kamień, niż więcej mniejszych, które lubią wypadać. Co do bycia wystającym - kwestia przyzwyczajenia, ja mam wystający i nie przeszkadza. Najbardziej mnie zaskakuje ten czarny kolor - czy wybranka jest fanką tegoż? Jeżeli nie to szłabym w klasykę - tego typu ale z białym brylantem, tradycyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasiknocheinmal: wszyscy widzą że jest wystający - a ja jakoś nie:D co do 585 specjalnie taki wybrałem a rozmiaru jestem [chyba] pewny ;) się okaże.

@Dziobaczka: nie jest fanką czarnego koloru, dlatego się zastanawiam.. wydaje mi się że po prostu pierścionek jest bardzo zgrabny, przykuwa uwagę ale nie jest jakiś przesadzony ani.. dziwny, moją uwagę zwrócił ale jako że wystaje i jeszcze ta czerń której pewien ne jestem.. chyba poszukam
@goraceparofki: tym, że wystaje się zupełnie nie przejmuj, ja się chwilowo też tego bałam, ale to kwestia tygodnia, wzór jest klasycznie piękny, to taki strzał w dziesiątkę jeśli nie jesteś pewien co jej się spodoba, ale jeśli nie jest fanką czerni to idź w klasykę - w biały brylant. Tego typu pierścionki ekstra wyglądają na palcu, bardzo zgrabnie. Ja jestem zdania, że klasyka najlepsza a nie jakieś wygibusy, chyba, że wybranka