Wpis z mikrobloga

Szukali automatyka z dwuletnim doświadczeniem, niestety nie miałem okazji komercyjnie nic robić w selenium, a samo programowanie w tym frameworku jest u mnie na bardzo podstawowym poziomie.

Ale nie zrażony tym faktem, naskrobałem maila:

I'm pretty proficient in creating test cases and designing scenarios, but I'm still looking for a company that would let me improve drastically in terms of automation.

If my basic knowledge of Selenium and other tools wouldn't be a problem for you, I'd be happy to join the forces to improve the quality of the product and learning a lot on the way through.


I... ide na rozmowę pojutrze. Czasem warto być szczerym i próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pracbaza #chwalosie #testowanieoprogramowania
  • 19
@Rabusek: Nic nadzwyczajnego, już byłem parę razy zapraszany mimo nie spełniania wymagań. Nawet jak ktoś spełnia to często się okazują amebami więc whatever. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaily: ja w sumie nie, ale 3 lata doświadczenia mocno pomaga w szukaniu pracy (szczególnie jak sie ma 23 lata ledwo)
@sorhu: dobry dobór słow to podstawa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kubso: jak zapomne to zawołaj mnie w czwartek/piątek
@rzet: możliwe, żałowałem trochę użytego słownictwa po fakcie, ale może akurat dlatego mnie zaprosili na rozmowę, who knows ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nihil_novi: @kubso: @supersucker: Poszedłem, w ogóle rozmowa była z headhunterem, a nie z rekruterem, co mi sie jeszcze nie zdarzyło - na te kilkanaście rozmów w biurze rozmowa w starbucksie przy kawie za która nie płaciłem było spoko opcją ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie okazuje się że szukają gościa od wszystkiego (docker, travis, QA, testowanie, selenium) więc boje sie że mimo wszystko nie podołam.. QA
@supersucker: nie nastawiam się - ale też nie chciałbym wylądować w robocie w której będę udawał że coś umiem. Wydaje mi się zresztą, że oni szukają devopsa który będzie testował, a nie testera/QA, zważając na to co napisałem powyżej :)