Wpis z mikrobloga

Serio #pytanie. Pamiętam kiedyś był już na Wypoku rozłam i część osób poszła na #strims. Potem ten cały strims przestał działać, bo właściciel był jakimś emo zjebem? Dobrze pamiętam? Co tam się stało, że się zesrało i jak #strimi jest zabezpieczone przed powtórzeniem odejście w niebyt (nie mylić z odbytem) w niesmaku.
  • 5
@FrasierCrane: z tym strimsem, którym wszyscy tak straszą, to jest taki problem, że taki sobie np. ja, nie miałem o nim pojęcia, a jestem względnie aktywnym użytkownikiem wykopu. O strimi wiem i to już jakiś sukces. Rozgłos teraz jest na pewno dużo większy.
@FrasierCrane: Strims powstał na bazie jakiś śmiesznych afer i główny napływ użytkowników był podczas tych afer. Przy strimi plan jest taki żeby po prostu zachęcić twórców wartościowych treści do przejścia strimi, żeby dać powód konsumentom do pozostania na strimie. Np. gdyby Trollski (nie żebym wiedział cokolwiek o tym czy Trollski przechodzi na strimi) zaczął wrzucać informacje o nowych nożach najpierw na strimi, a później i w mniejszej ilości na wykop to