Wpis z mikrobloga

@toneryzagrosze_pl: A może macie kartridże do canon pixma 2455? Bo ostatnio kupiłem zamienniki i drukarka ich za nic nie chce zaadoptować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak macie coś w rozsądnej cenie i pewniście że drukarka je przyjmie to możemy porozmawiać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sphinxxx: Z laserowych to mogę polecić HP LaserJet P1102. Bardzo solidna drukarka i z tanią eksploatacją. Nowe tonery do nich na 2000 stron przy 5% zaczernieniu są za 25 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sevenofnine: Do tej drukarki mam tylko tusze oryginalne, właśnie dlatego że zamienniki bardzo często się wykładają. Niestety nie ma w tym momencie na rynku nic pewnego z zamienników do
  • Odpowiedz
@Pioka: Sorki za opóźnienie, ale miałem weekend bez internetu. Z atramentowych ze skanerem Canon Pixma MG5650, lub Brother DCP-J105 (ewentualnie J105w z WiFi). Bardzo dobre drukarki i tusze dostaniesz u mnie w granicach 15-20 zł za komplet.

Z laserów mogę polecić urządzenie Canon MF212w. Mam je w firmie i jestem bardzo zadowolony. Za toner na 2400 stron zapłacisz 35 zł, więc też nieźle. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@LubieKiedy:

Canon Pixma MG5650


Szału nie robi bo za bystra nie jest i trzęsie całym biurkiem jak drukuje ( ) Ale do drukowania pierdół sie nadaje, jakość wydruku dobra, nie mam nic przeciwko niej. Za taką kasę myślę że warto
  • Odpowiedz