Wpis z mikrobloga

@xspeditor: mam taki sam, ten jest prawdopdbnie z UK bo w Polsce nie sprzedawali(chyba, zobacz moje posty). Musisz zdobyc stara rejestracje i sprawdzic HPI check czy nie jest written off. (Powypadkowy, zaklasyfikowany przez ubezpieczalnie jako szkoda danej kategorii).
@xspeditor: hpicheck.com

Tylko to kosztuje z 6f, mam jeszcze jeden kod na sprawdzenie pojazdu to Ci moge sprawdzic w sumie(kupilem kiedys pakiet 3).

Wyglada na spoko sztuke, ja jestem mega zadowolony. Poza tym w UK tak nie lepią wiec nawrt jak ma katgorie to moze byc warty.
@xspeditor: jak wiesz, ze mial kategorie to nie ma sensu juz tego sprawdzac (jak juz mowilem to kosztuje, nie duzo, ale jak mam jeden "strzal" to moze sie jeszcze komus przydac). Moge Ci sprawdzic co mial na przegladach robione.

W tym HPI checku mozna jeszcze sprawdzic czy zostalo jakies zadluzenie na pojezdzie (ale to juz nieistione, skoro ma PL rejestracje) i tyle.

W zalaczniku historia przegladow, przetlumaczyc Ci?
princecas - @xspeditor: jak wiesz, ze mial kategorie to nie ma sensu juz tego sprawdz...

źródło: comment_PhNoDQqgaEbioPovCxOSpsjXmQoL93Sg.jpg

Pobierz
@princecas: nowa opona w 2013 z przodu

Ten ostatni przeglad z 2015 roku pewnie byl robiony na lewo bo nie ma zadnych uwag. Warto sprawdzic to, co zostalo wspomniane w poprzednich przegladach jako advisory notice items.