Wpis z mikrobloga

Tez uważacie że ubieranie się w ciuchlandach to już nie jest obciach ?
W Polsce wydasz nawet i 150 zeta a ubranie to i tak szmata.
Przykład z życia skóra kurtka 20 zeta - stan ideał, no #!$%@? #!$%@? ideał, jakby ktoś kupił założył raz i wywalił.
W Polsce 2 razy kupiłem skórzaną wywaliłem za jedną 200 a z drugą 350 ziko.
I po 2-3 latach zrobiłhy się z nich szmaty a ta ciuchlandowa już 4 rok wygląda tak samo dobrze.
Tez wszystkie h&my croppy w Polsce są jakieś gorsze czy ogólnie ubrania z galerii i sklepów to jedna wielka #!$%@? ?

#ciuchland #modameska #modadamska #moda #ubrania #sklepy #zakupy #przemyslenia #pdk
  • 15
@DeadSmoke:

Tez uważacie że ubieranie się w ciuchlandach to już nie jest obciach ?

Jeśli jest czyste, niezniszczone, ładne - nie jest. Tylko trzeba mieć czas chodzić i szukać.

W Polsce 2 razy kupiłem skórzaną wywaliłem za jedną 200 a z drugą 350 ziko.

A co to jest za kurtkę skórzaną nie z ciucha...

Tez wszystkie h&my croppy w Polsce są jakieś gorsze czy ogólnie ubrania z galerii i sklepów to
@Mira_Belka: tez kiedys uwazalem za przypal, teraz te szmaty na jeden sezon z polskich sklepow omijam szerokim łukiem.
@bananuno: musisz duzo szukac czasami przechodzisz wszystko i od poczatku szukasz, dostrzegasz to czego nie zauwazyles
po za tym ciuchy mają te systemy dni w jednym jest wszystko za pol ceny w innym nowy towar (wtedy najwiecej ludzi ale najlepsze rzeczy mozna wyrwac)
W Polsce 2 razy kupiłem skórzaną wywaliłem za jedną 200 a z drugą 350 ziko.

I po 2-3 latach zrobiłhy się z nich szmaty a ta ciuchlandowa już 4 rok wygląda tak samo dobrze.


@DeadSmoke: skórzana kurtka za 200 czy 350 pln? To chyba ze skóry z gumowego węża.

W cucholandzie kupiłeś zapewne prawdziwą skórę więc nic dziwnego.