Wpis z mikrobloga

List #17

Imię: Paweł

Wiek: 22

Miejscowość zamieszkania: Poznań

List lub kilka słów o sobie: Na co dzień poważny pracownik dwuosobowego korpo oraz student, a wieczorami bestia nocnych rozkmin i heheszków. Miłośnik dobrego kina i seriali. Chcesz obejrzeć coś ciekawego? Nie ma sprawy, dla ciebie przemęczę nawet romansidło. Lubię śpiewać i tańczyć nie tylko, gdy nikogo nie ma w domu, więc bądź gotowa na karaoke. Zachwycam się kosmosem, dobrym designem i niemal każdym gatunkiem muzycznym.

Jakiej szukasz partnerki: Szukam oczywiście tej jedynej, nietuzinkowej Mirabelki ( ?° ?? ?°) Fajnie by było, gdybyś umiała pożartować i czasem wpaść w zadumę podczas nocnego spaceru po mieście. Nie wymagam wiele: wystarczy coś pod czaszką. I jeszcze jedno, umówmy się, że to ja czasem noszę zarost na twarzy, a nie Ty ;D


Pozdrawiam,

Paweł


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #poznan
kopek - List #17

 Imię: Paweł
 Wiek: 22
 Miejscowość zamieszkania: Poznań 
 List lu...

źródło: comment_8v6oNZQmPWg5cHckdpGhS1YIygi4eiWu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Asterling: 30 cos xd ale nie mam czasu publikowac, niby mam caly dostep do netu ale do komputera gdzie mam wszystko z mirekszukazony mam na komputerze ;pp
  • Odpowiedz