Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker
Dzień 29/89

$EV + RB = 4408$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 4983$

Ostatnie podsumowanie w tym miesiącu, więc można kilka refleksji w tym wpisie zawrzeć, a na dole bonus, czyli spazz, zarówno mój, jak i drugiego rega xD

Choroba powiedzmy jakoś strasznie uciążliwa nie jest, sprowadza się głównie do kaszlu, z ostatnich dwóch dni - biorąc pod uwagę grę i chips ev, jestem zadowolony, zawsze może być lepiej, ale było o wiele lepiej, niż na początku tygodnia. + trochę czasu spędziłem na analizie rąk, więc sukces w #!$%@? xD

Co do samego challengu, to plany o tym, żeby stawiać sobie nowe cele raczej trzeba wykreślić i sprowadzić to do tego, że, jeśli, uda się osiągnąć pułap, który jest celem, to po prostu jedziemy dalej, do tego 89-ego dnia.


Pod kątem wyłącznie pokerowym mogę być zadowolony, bo volume takie jakie mało być jest, chips ev też, ale problem polega na tym, że mam masę wolnego czasu, który po prostu marnuję, więc planem na następny miesiąc jest to, żeby sobie lepiej ten czas gospodarować.

75.7 chips ev po 3008 gierkach.

No i tutaj wspomniana ręka https://www.boomplayer.com/22493193_3999486460

ogólnie flop dla nas spoko i opcją oczywiście jest zarówno call, jak i raise - jako, że nasz przeciwnik ma zazwyczaj co najmniej high carda lepszego od 8-ki, a agresją możemy go z tego wyrzucić. Tylko no... jego sizing... najpierw podnieciłem się naszym equity, a potem dopiero przetrawiłem sizing, który w #!$%@? mocno śmierdzi inducem, - dlatego powinienem tylko sprawdzić. No, ale trudno się mówi. - na turn spada blank, więc miałem nadzieję, że da nam oddsy na calla i zobaczymy river, no ale właśnie, river, river to jest miejsce, gdzie on spazznął xD

Te rozdanie zajebiście pokazuje, że nie można być zaślepionym swoją ręką, czyli po 1. slow play - you pay, a po drugie river - ja betuje mało, bo każde draw weszło i staram się otrzymać calla od czegokolwiek, a nawet te mocniejsze ręce mogą nam chcieć zrzucać, bo tak jak piszę, zarówno std, jak i fd weszły. No i tutaj ziomek wjeżdża nam AI i pytanie - od czego, co jest gorsze, on chce tu uzyskać calla? Nie mam tam prawie nigdy dwóch par, strita tam nie zrzucam, bo as played nie widzę u niego koloru, więc ani raise'a 4value tam ziomek nie ma, ani 4bluff. Tak, że tego - myślcie od czego chcecie otrzymać calla, bo tutaj ziomek nie pomyślał xd
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker
Dzień 29/89

$EV + RB = 4408$/12 000$

Profi...

źródło: comment_ADUN0igHMNMUClrLCi9qQeJ98RkrPmLM.jpg

Pobierz
  • 4
@Wojt_ASR_: Jak często bywa za duże kombinowanie kończy się porażką:) Wydaje mi się, że jego tok myślenia był taki, że grasz C/R na flop i zamieniasz rękę w blef. Tylko wtedy nie betujesz na river. Na turnie nie chciał Cię też wyrzucać betem, a powinien Ci tam zagrać. Tak dał Ci darmową kartę. River to już nieporozumienie z jego strony ;D
@BaltiBaltazar: No ale 60$ i tak wpadło ;PA ja jedyne na co mogę liczyć podczas tego challengu to 10-xy, bo bodaj jednego 25-xa nie liczę. Mógłby już się jakiś większy iks trafić;P

@w1Lku: Nie no pewnie, że tak, tylko po prostu stół jest za mokry, żeby mógł mi dawać darmowe karty. No i to jest spot, o którym będę musiał pamiętać, kiedy sam będę na miejscu tego ziomka.

@Derdek: