Wpis z mikrobloga

Najmilsi, mam taki problem w swoim laptopie. Otóż kiedy podłączam do niego coś przez kabel USB, np. telefon albo odtwarzacz, to komputer w ogóle nie widzi tego sprzętu. Port USB działa mi na pewno, bo pendriva otwiera normalnie i jak np. podłączę telefon to nie wykrywa mi sprzętu, ale telefon się ładuje. Próbowałam wielu pomysłów z internetu, ale nic nie działa. Jestem załamana. Mam windowsa 10. Jest tu ktoś, kto może mi pomóc? ()

#elektronika #komputery #windows #windows10 #pomocy
  • 14
@Ekscelencjusz sprawdzę jak wrócę do domu, bo niestety oprócz cierpliwości skończył mi się też czas i musiałam jechać do pracy. Bez muzyki. Mam nadzieję, że to pomoże. Dziękuję.
@ChristianStalker jestem tak kompletnie zielona w komputerowych sprawach, że ledwo dochodzi do mnie to, co napisałeś, ale tyle to już mi google pomoże xD mam nadzieję, że to zadziała. Dziękuję.
@gouomp: Odpowiedz brzmi: musisz ustawić połączenie z laptopem jako transfer danych. Jak podłączysz telefon, zjedź szufladką na dół. Pojawi się monit z połączeniem USB. Stamtąd można wejść w opcje. Jeśli nie będzie tego monitu, musisz szukać w ustawieniach.