Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@leobenos: tylko, że bf4 ożył dopiero po półtora roku od premiery :) Grałem w niego 590h i teraz ciskam w bf1 i jedynka bardziej mi do gustu przypadła - być może dlatego że wybór broni jest dużo mniejszy i teamplay jest bardzo ważny. A operacje to majstersztyk
@leobenos dice nie wyrabia z,dodawaniem contentu.Nie ma,podstawowych rzeczy do istnienia community statystyk raportów plutonów wyświetlania profili rankingów mało trybów mapy dawno mi powychodziły bokiem ile można grać na 9 mapach. obiecywanego przeniesienia battlefielda 4 na wbudowany interfejs. Pewnie obudzą się i będą dodawać jak z zostanie się 1/3 graczy.
@Navrazz: graczy, bo gamonie blokują np czołg i nim campia, albo używają pociągu czy sterowca bez myślenia o tym ze zaraz przeciwny tran go zniszczy - nikt nie broni.
@isamaul: no to ja wiem, ale OP napisał, że sam tryb operacje to porażka, bo albo jeden team albo drugi dostaje sromotny #!$%@?. A to po prostu ludzie nie umieją grać :P

@zbyszko17: budżet na wydanie BF1 był dużo mniejszy niż budżet BF4. Dlatego brakuje trochę contentu. Ale jeśli chodzi o gameplay to BF1 >> BF4. Co z tego, ilość broni jest nieporównywalnie mniejsza w porównaniu do bf4, skoro i
@Navrazz: @zbyszko17: @leobenos: @isamaul: gra ma klimat i dobry gameplay, kontent dodadzą z czasem. Lepiej tak niż odwrotnie.

Siedzenie w okopie na operacjach w 15 graczy, pod ostrzałem, w gazie ze #!$%@? widać, nad głowa samoloty, z tylu gwiżdżą do ataku - dla mnie to jest złoto jeżeli chodzi o klimat i chaos wojenny. Namiastka tego jak bardzo było #!$%@? tam walczyć . Ostatni raz tak czułem w
@kubakabana: Gram, a w sumie grałem w BFa1 od premiery i przestałem grać po około jednym miesiącu i to nie grałem solo a z kumplami, tak jak koledzy wyżej mówili, gra niestety poza klimatem nic innego nie oferuje, cententu jest zero i wątpię, żeby pierdyliard DLC to zmieniło, dodadzą nowe mapy/strony i to wszystko i jeszcze za to mamy płacić drugie tyle, litości. Jestem z serią BFa od początku i niestety
@leobenos: dla mnie BF4 > BF1, glownie ze wzgledu na sprawy poza gameplayowe - system progresji i unlockow jest o niebo lepszy w BF4 bo w BF1 w sumie go nie ma, w ogole - tluke 7lvl danej klasy aby odblokowac bron poziomu 10, ktora okazuje sie najgorsza w calej klasie - da fuq? Druga rzecz - medale i wyzwania - obecnie aby je zdobyc musze sie postarac i zaczac np
@Gomezo213: co Ty w ogóle mówisz? Jaka jedna kamienica? 3/4 każdej mapy się da #!$%@?ć. Może nie całe budynki do fundamentów, ale destrukcji jest jakieś milion razy więcej niż w BF4. Tam nic się prawie nie dało rozwalić. Nie mówiąc już o zabiciu kogokolwiek przy pomocy gruzów odpadających z budynków.

A jeśli chodzi o progress w BF4, to progres był naprawdę fajny. Do każdej broni po kilka różnych dodatków, ale połowa
@Navrazz: Prawie do wszystkich, ale co to za argument, było 10x więcej broni, a jeśli liczyć tak jak w BF1 liczy się bronie to 100x więcej, bo teraz broń która ma lunetę jest liczona jako nowa broń, no #!$%@? rzeczywiście XD. Gameplay w 4 był gówniany ? No to nie mam pytań, no ale masz swoją opinie tak jak i ja swoją. BF1 dla mnie jest słabszy od BF4 czy BF3,
@Gomezo213: noo czas pokaże. Wg mnie mniejszy budżet = mniej contentu albo słaby start na premierze. DICE wybrało mniej contentu, który będzie powoli dodawany. Na pewno brakuje battleloga, który był dla mnie naprawdę rewelacyjny, ale można się bez niego obejść. Na pierwszy ogień powinny pójść serwery, które muszą mieć opcję kick/ban i inne pierdoły, które miały serwery w BF4. I tak jak mówiłem. Kiedy BF4 był na rynku tyle co jedynka,
@Navrazz: No i nie gram :P, chcę tylko pokazać, że coraz więcej ludzi tak myśli, bo niektórzy fanboye bf1 liżą po jajkach tą grę jak nie wiem co :). A co do CoDa, niby taki hejt, furory nie robi, nikt nie miał kupić, a znów #1 jeśli chodzi o sprzedaż z tego co czytałem :P, do tego CoD, który wyjdzie w 2017 ma też wrócić do przeszłości więc będzie ciekawie, no
@Gomezo213: no własnie imo coraz mniej ludzi tak myśli. Z moich znajomych z plutonu z którymi grałem w BF3 (ok 30 osób) w czwórkę i hardline nie grał prawie nikt a do BF1 wrócili prawie wszyscy :P
Nawet porównując ilość ludzi grających w jedynkę i czwórkę widać, że ludziom bardziej podoba się własnie BF1. I wcale baza graczy jedynki nie maleje. Ilość graczy ustabilizowała się po premierze i okresie świątecznym i
@Navrazz: CoD od Advanced Warfare jest już grą stricte konsolową, na PC wydają już tylko z przyzwoitości. Co do graczy BF4 vs BF1, w szczycie na PC w BF4 gra 20k, w BF1 50k, nie jest to duża różnica jeśli biorąc pod uwagę, że BF1 jest grą dosłownie nową. Co do dodawania w BF4, to wątpię, wyszedł BF1 to wszyscy raczej skupią się teraz na DLC do BF1, no chyba że
@Gomezo213:

Co do graczy BF4 vs BF1, w szczycie na PC w BF4 gra 20k, w BF1 50k

Ale jak spojrzysz na PC + konsole to różnica jest 330k vs 73k na korzyść BF1 a jedynka nie została wydana na xboxa360 i ps3, a z tych konsol jest ponad 18k graczy w BF4.

Tak czy siak, szkoda czasu na takie pisanie, lepiej sobie w coś pograć :)

Swoją drogą, dziś DICE