Wpis z mikrobloga

Był wyciek, a dowiedziałem się z fan page'a Ryszard Swetru. Jest to pewne na 99%

@kwmaster: ło rzeczywiście poważne źródło ! Napewno publikuje same obiektywne i sprawdzone informacje. Śmiechem mocno Napewno nie kolejna zarzutka, dyskrymininujaca krytyków rządu. Z tego co pamiętam Sok miał już rzekomo należeć do PO , potem do Nowoczesnej a teraz do KOD poprzez jednego z szefów regionalnych KODu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Napewno nie kolejna zarzutka, dyskrymininujaca krytyków rządu

@grubson234567:
Twórca fanpejdża "Ryszard Swetru" nie popiera PiSu bo i ta partia była tam też wielokrotnie krytykowana. Ale widzę że jak ktoś nie popiera KODu to dla neuropy jest za PiSem.
A to że sokzburaka jest powiązany ze z tym środowiskiem (lub też jest powiązany) było pewne, bo nikt nie spamowałby takim gównem za darmo i/lub nie mając powiązania.
Owszem, sok istniał wcześniej niż KOD, ale rozkręcił się dopiero w okolicach 2015 (w tym samym okresie co KOD)


@oficer-prowadzacy: Farmazony pitolisz, obserwuje sok od 2014... Nie mówisz mi że był aktywny dopiero od listopada 2015 (pierwsze akcje kodu). Ile będziesz jeszcze łgać, by nagiąć fakty pod urojoną tezę? Na wykopie możesz nawet przy użyciu tej walniętej wyszukiwarki znaleść akcje psychoprawactwa próbujące usunąc sok z wykopu przed wyborami 2015 i grubo
@grubson234567:

obserwuje sok od 2014...

akcje psychoprawactwa próbujące usunąc sok z wykopu


Widać, zwłaszcza po tej (jakże wyrafinowanej) retoryce.

Natomiast w temacie soku - najstarsze co mi się udało znaleźć na wykopie to ten wpis z 28 maja 2015 roku, już po wygranych przez Dudę wyborach prezydenckich:
http://wykop.pl/wpis/12898825/o-kuerwa-fanpage-sokzburaka-na-fb-to-kopalnia-rakc/
Pisze w nim jak byk że miał wtedy 23k lajków czyli bardzo przeciętnie (do tego możliwe że fanpage został przejęty, bo tutaj ktoś
@oficer-prowadzacy: Sam jesteś w tej chwili propagandzistą, łykając nędzną zarzutkę z politycznego profilu kontrolowanego zapewne przez agencję marketingową lub młodzieżówkę partyjną. Nie mówiąc o wnioskach wyciągniętych z dupy.

23K lajków ale nie wiadomo czy odnosi się do mema, czy do samego fanpage... Ale co tam, wszystko pod tezę ! Praktycznie każdy promowany przez nich mem ma ok 10-20 tys. lajków. Ale co ja tam wiem.

Przez chwilę zwątpiłem i dla pewności