Wpis z mikrobloga

Chciałem rozdać niezwykle ważne nagrody - polityczne Raki Miesiąca. Jeśli nadkast #niezrecznosc dożyje do końca roku to wtedy rozdamy Raki Roku.

Co waszym zdaniem w tym miesiącu było najbardziej rakowe w polskiej polityce? Propozycje będę zbierał przez jakiś czas a potem zrobimy ankietę. Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszego programu Skandaliści więc na gorąco chyba właśnie to "polityczne" wydarzenie bym wskazał. Ale wiem, że trzeba poczekać aż emocje opadną. Może brandzlowanie się przez wszystkie mejnstrimowe media wycieczką Petru na Maderę? Może jogging posła Nitrasa z kamerą po Szejmie? Może he he śmieszny żart o Ryszardzie P.?

Dawajcie komentarze plz

#polityka
  • 6
@marianbaczal Politycznym rakiem miesiąca, roku i dekady jest w moim mniemaniu pan Kaczyński. I jak na razie, ni #!$%@? żeby ktoś go pobił. A jak już, to któraś z jego marionetek. Z niego nawet nie trzeba robić memów, on jest chodzącym memem.
@marianbaczal Ze mnie żaden lewak. Wręcz przeciwnie. A każda wypowiedź tego kmiota przyprawia mnie o #!$%@?, wymioty i wywołuje głęboki żal. Może umówmy się, że karakan jest poza konkursem.
A jeśli tak to nominację ode mnie dostaje misiewicz za swoje balety na koszt państwa.
@marianbaczal: imba z fakturami Kijowskiego (chociaż człowiek z IQ powyżej przeciętnego czytelnika soku z buraka mógł się domyślać już wcześniej że są jakieś jazdy), ew. kapitulacja ciamajdanu i Schetyna rozstawiający posłów wokół mównicy (jako bonus otwarcie 34. posiedzenia Sejmu przez Kuchcińskiego)
Ze mnie żaden lewak. Wręcz przeciwnie.

@franaa: Może właśnie dlatego.
@marianbaczal: Dla mnie rozwalenie TK to rak dziesięciolecia i to taki prawdziwy, który może toczyć nasze Państwo jeszcze długo. Nawet kwestia tego czy zrobili to zgodnie z uchwalonymi przez siebie samych przepisami jest dyskusyjna.