Wpis z mikrobloga

Dziś rano Urząd Ochrony Państwa aresztował Macieja P., polskiego producenta telewizyjnego i filmowego, reżysera, scenarzystę, publicystę i polityka.

W 2000 roku Maciej P. został odznaczony Platynowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. P. był producentem filmu "Smoleńsk", czy "Życie za Życie" poświęconego pamięci Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej. Ostatnio znany z prowadzenia programu publicystycznego na TVP INFO "Studio Polska. "P. ma 52 lata.

Domniemanym powodem aresztowania była pedofilia.

#polityka #tvpis #bekazpisu #studiopolska
virusman - Dziś rano Urząd Ochrony Państwa aresztował Macieja P., polskiego producent...

źródło: comment_16E4CJiBfeg9OW7WPh0LLpNGzXUcTzLy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@virusman: Tak właśnie wygląda fabrykowanie informacji. Dobrze, że się nie nabraliście i wiedzieliście, że Urząd Ochrony Państwa nie istnieje, nie ma Platynowego Krzyża Zasługi (Pawlicki dostał Złoty), a poza tym Maciej Pawlicki ze zdjęcia ma 58 lat, więc to nawet nie mogłoby o niego chodzić. Oczywiście Maciej Pawlicki nie był aresztowany. Hehehe

#heheszki
  • Odpowiedz
Dobrze, że się nie nabraliście i wiedzieliście, że Urząd Ochrony Państwa nie istnieje, nie ma Platynowego Krzyża Zasługi (Pawlicki dostał Złoty), a poza tym Maciej Pawlicki ze zdjęcia ma 58 lat, więc to nawet nie mogłoby o niego chodzić.


@virusman: tak właśnie myślałem, że coś tu nie gra. Bardzo dobry przykład fake newsa.
  • Odpowiedz
@Hamouma: nie wiem, ale takie akcje się zdarzają wśród polskich mediów i osób związanych z naszymi partiami politycznymi. Pamiętam np. tłumaczenie Pani Sylwii de Weydenthal (na zdjęciu), że Facebook nie ma dowodów na to, że Jan Paweł II nie gwałcił małych dzieci (dokładnie jak ja nie mam dowodów na to, że Pani de Weydenthal nie żywi się na co dzień kałem szczurów).
virusman - @Hamouma: nie wiem, ale takie akcje się zdarzają wśród polskich mediów i o...

źródło: comment_FW8zNCygXb9iyZsSuS6Hd1hG7r4Qkn5T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz