Wpis z mikrobloga

@martist: poćiwcz nad proporcjami bo nogi kuleją.
Dodatkowo nie sugeruj się kolorem tak bardzo. Nogi zaczernilaś całkowicie, a to na 100% przez to, że były niebieskie/granatowe albo czarne.
Za to bardzo fajny dzbanek i twarz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NoMoRe: w sumie miałam je jaśniejsze ale taka można powiedzieć asystentka kazała mi je przyciemnić bo były czarne u w sumie nie było tam zadnego światła, a co nie pasuje z nogami? Długość czy szerokośc?
  • Odpowiedz
@martist: prawa noga (jej prawa) jest krótsza od prawej. Do tego jej lewa stopa jest za mała
prawe udo w porównaniu do lewego też jest nie proporcjonalne.
No może miały być lekko ciemniejsze a teraz jest mocna czerń.
Wyobraź sobie, że miała byś narysować te postać pośród innych postaci, które mają też czarne spodnie, ale w mocniejszym/słabszym świetle. Podejrzewam, że światło było dosć mocne, a jakby było ciemniej, to ciężko
  • Odpowiedz
  • 0
@NoMoRe: jest krótsza dlatego ze jej lewa nogs jest wysunięta do przodu a prawa jest mniej wiecej prosto, co do stop to możliwe, uda wydają sie nieproporcjonalne bo jedno jest rozjechane/spłaszczone przez krzesło wiec wydaje sie grubsze + jest na wprost wiec tez działa tutaj perspektywa
  • Odpowiedz
@martist: porównaj długości od kolana w dół. Tam perspektywa już nie oszukuję, a jej lewa noga schodzi niżej, czyli jest dłuższa. Co do ud-jej prawe udo jestem jeszcze się w stanie zgodzić, że się tak rozjechało, choć musiałaby mieć je mocno grube, ale biorąc to pod uwagę to jej lewe udo zupełnie nie pasuję do reszty ciała. Ogólnie lewe udo nie trybi.
  • Odpowiedz
  • 0
@NoMoRe: lewe udo miałam grubsze ale asystentka mi je wyszczuplila wiec możliwe Że to troche zepsuło, co do długości to może masz racje chociaż jak dla mnie jest okey, lewa noga była wysunięta do przodu i była dłuższa i tak tez jest ale no nie twierdze ze proporcje sa idealne bo do tego mi jeszcze troche brakuje... moze kiedys bede idealnie odmierzać :D
  • Odpowiedz