Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@chione ale to nie ma być nasze jedyne konto, tylko dodatkowe na wspólne wydatki, zakupy do domu itd. Ja obecnie mam swoje 3 konta i nie zamierzam z nich rezygnować
  • Odpowiedz
@acquen to sie chyba nazywa konto wspólne inteligo. We wspolnocie mogą być 2 albo 3 osoby.
Kazdy ma swoja karte, oplata za karte 4zl/mies chyba ze beda transakcje powyzej 100zl co w tym typie konta jest oczywiste, czyli jest praktycznie darmowe.
Wyplaty darmowe z pko i czegoś jeszcze, ale my nie używamy bo zawsze zblizeniowo
  • Odpowiedz
@acquen: Tzn ja mam tak - swoje własne mam w nest banku, tam dostaję wypłatę i wrzucam w subkonto oszczędnościowe część pieniędzy. Na Millanium mamy jedno [konto 360] + sub oszczędnościowe i tam wrzucamy po X swoich wypłat + część też dalej na to sub oszczędnościowe. Mamy dwie niezależne karty.
Jasno to opisałam? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@acquen ogólnie proste do założenia, wystarczy ze wypelnicie formularz w internecie i w ciągu 2-3 przyjedzie za darmo do was kurier od nich z kartami, umową i wszystkimi papierami
  • Odpowiedz
@acquen: nie, oboje jesteśmy właścicielami i oboje mamy pełne prawa do konta. Z racji tego, że jest to nasze główne konto do wydatków nie powiem Ci jakie są opłaty, bo wszystko mamy za darmo - tzn nie wiem jakie są limity, ale niewielkie, a przecież w ciągu miesiąca idzie dużo pieniędzy. Bankomaty też mamy za darmo w razie czego, blik, z którego nie korzystamy no i zbliżeniówki, ale to chyba standard
  • Odpowiedz
@acquen: ogarnęłaś już które konto jest najlepsze? Bo też teraz szukam konta dla dwóch osób z dwoma kartami. Na razie widzę, że inteligo ma 0zł jeżeli wykona się (każdą?) kartą 100zł, a w milenium trzeba mieć wpływy 1000zł + operacja kartą (nie widziałem informacji ile kosztuje wyrobienie drugiej karty)?
  • Odpowiedz