Wpis z mikrobloga

@matra Male miasteczko co się dziwić. Dobre na turystykę jednodniową i tyle. Moje mimo że większe od Cieszyna to również szału nie robi

@nesco No spoko argument byłby dobry gdyby aparat z S2 był gorszy od R3s a jednak ten z Samsunga bije na dwie głowy Xiaomi
  • 1
@atpl77: bo nic się tam nie dzieje? No chyba że jakimś cudem przez ostatnie dwa lata coś się zmieniło i jest więcej miejsc pracy, a ludzie wieczorami siedzą w lokalach i klubach zamiast w domach i rynek w miarę tętni życiem?
Zdziwiłabym się chyba tak jak nigdy. Smutne jak #!$%@?.
  • 0
@matra: A co chciałabyś, żeby się działo? W lecie masz basen, idealne miejsca do biegania nad Olzą. Od czasu do czasu znajdziesz coś ciekawego w polskim albo czeskim teatrze. Knajpek jest chyba wystarczająco dużo aby nie trzeba było odwiedzać tej samej w każdym miesiącu. Jedyny problem to brak miejsc pracy dla ludzi szukających czegoś więcej. Ale jeśli ktoś szuka spokojnego miejsca to Cieszyn z Czeskim Cieszynem wydaje mi się idealny. Nie
  • 1
@atpl77: o wyglądzie nie mówię, bo to sobie zawsze chwaliłam. Ja pamiętam czasy dobrych knajp, po których już śladu nie ma. Ostatnio rzuciło mi się w oczy, że nawet Starówki już nie ma. Zanim się stamtąd wyprowadziłam lokale bardzo często świeciły pustkami, ludzi tyle co nic. Nie było ani jednego lokalu, w którym życie tętniłoby tak jak kiedyś w Targowej czy Harendzie, a jedyne miejsca, w których można było potańczyć to
  • 0
@sieczkobrzeczek: na nowo otwierają, tzn co otworzyli takiego? Ja tam bym się może i wybrała wieczorem do Cieszyna, ale i tak nikogo już tam nie mam. Ile razy tam bywam, nie spotykam nikogo znajomego, jedynie znajome twarze osób, które kiedyś mniej lub bardziej pobieżnie znałam i dziś nawet nie jesteśmy na cześć..