Wpis z mikrobloga

Mam bardzo ciekawe zagadnienie związane z ekranem i zawiasami #3ds
Chciałbym wiedzieć ile użytkowników średnio ma taki luzy na zawiasach jak ja w swoim klasycznym 3DSie

Ponad pół roku próbuję to olewać ale przy grze #monsterhunter zrobiło się to dokuczliwe, co poniektórzy co grali zdają sobie sprawę z aktywnej rozgrywki i nerwowych ruchów podczas walki z potworami, a więc sztywny ekran jest wskazany.

Nie oddam go na wymianę bo przywiązuje się do sprzętu oraz naprawa też nie wchodzi w grę. Na androidzie nie idzie zrobić ankiety więc standardowo zapraszam do dyskusji.
TomgTp - Mam bardzo ciekawe zagadnienie związane z ekranem i zawiasami #3ds
Chciałbym...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z aktywnej rozgrywki i nerwowych ruchów podczas walki z potworami


@TomgTp: No to nieźle musisz się bawić w tym Monster Hunterze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Też miałem takie coś w starym 3DSie, ale w sumie nigdy mi to nie przeszkadzało, a grałem w gry tak dynamiczne jak Kid Icarus Uprising, mogę Ci powiedzieć że 3DS XL ma znacznie sztywniejsze zawiasy i nie żałuję, że się na
  • Odpowiedz
@TomgTp: też mam lekki luz (mniejszy niż na filmiku) w swoim 2 miesięcznym n3dsXL... i nie wiem czy od nowości tak nie było.. jakiś czas temu lekko irytowało, ale przyzwyczaiłem się.
Nie miałem innego 3dsa nigdy w ręce, więc nie wiem czy tak po prostu być nie powinno.
  • Odpowiedz
@Emill: Możesz sprawdzić czy jeżeli przesuniesz ekran w bok (otwórz konsolę, złap dłonią ekran od przodu i spróbuj go przesunąć w prawo albo w lewo) to przestanie, u mnie po lewej jest sztywny, a po prawej trochę mniej, ale też sztywny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Emill: na filmiku masz że to loteria i ja trafiłem znowu na defekt jak zawsze.
@joookub: bawię się gorzej przez ten defekt. Kupił bym nowy sprzęt bo bym szybko wymienił pokemony ale szkoda mi pieniędzy. () 5 gier kupiłem ostatnio a to jednak kosztowna zabawa.

Najlepsze zostawiłem na koniec. Kupowałem z siostrzeńcem te same konsole i u niego, w jego sztuce ekran jest sztywny
  • Odpowiedz
@joookub: bez różnicy...

@TomgTp: hmm, no fakt... trochę to dołujące... ale w życiu gorsze rzeczy się zdarzają ;)
mi ten zawias czasami przeszkadza jak lezę w łóżku i gram, gdy bawię się w pociągu lub siedząc nie mam takiego problemu.. osobiście będę się martwił jak mi zawias całkowicie pęknie jak to się działo w ds'ach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Czupax: mam minimalnie mniejsze te luzy oraz ten tył idzie mniej w tył. Tobie to aż tak srogo lata że chyba bym oszalał.
Dziękuję za gifa i ogólnie czuję trochę podbudowany że nie jestem sam z problemem.

Acha i na klasycznym 3DSie sa tylko dwa tryby ustawienia ekranu. Na płasko i lekko odchylony.

@Chilli_Heatwave: z tego co widzę większość tak ma i
  • Odpowiedz
od nowości jest taki luz, a jak otworzy się ekran na maxa (ostatnia pozycja na gifie) to jest wygięty w tył aż za bardzo, też tak macie :D?


@Czupax: @Harkonnen: co do tej ostatniej pozyci to jak pierwszy raz mi się tak kliknęło (leżał na łóżku i jakoś ręką nacisnąłem) sam mało nie straciłem przytomności, bo pomyślałem, że qwa miesięcznego 3dsa złamałem :D
  • Odpowiedz