Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker
Dzień 27/89

$EV + RB = 4047$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 4753$

Ogólnie to cudownie, bo w poniedziałek się wyłożyłem, jak się okazało w czwartek - mam anginę, i w sumie to się #!$%@? kiszę w domu od półtora tygodnia. W środę i w czwartek właściwie nie grałem, bo choroba trochę - cudownie, że 2 "wolne" dni zmarnowałem w taki sposób, w dodatku przez to, że kiszę się w domu i jestem chory grałem, obiektywnie pisząc, słabo - sporo overcallowania parę blefów, które, albo były spazzami, albo się nie adjustowałem do przeciwnika, parę calli vs fiszki, których linia wskazywała dość jasno na rękę, którą faktycznie miały, w sytuacjach, w których trudno było się spodziewać blefu...

Prócz tego sporo spotów gdzie po prostu wpadałem pod coolery, sytuacji, gdzie grałem spoko, ale akurat przeciwnik miał jedną z tych rąk, z których raczej ciężko było go zrzucić, no i sporo spotów, gdzie river, w taki, czy inny sposób, okazywał się po prostu #!$%@? dla naszej ręki.

W skrócie dość słaba gra i downwing, przez co wynik taki jaki jest, ale cóż, dwie ostatnie mini sesje już lepsze, więc to nastraja pozytywnie, teraz się pewnie zdrzemnę, a potem znowu grind.

Na pewno celem minimum na ten miesiąc jest złamanie tych 3k turów i podgonienie trochę $EV + RB.

na ten moment 75 chips ev po 2802 gierkach, spada, ale wiem czego to efekt i miejmy nadzieję, że z tego pułapu już nie spadnie
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker
Dzień 27/89

$EV + RB = 4047$/12 000$

Profi...

źródło: comment_RrdSxOivJE4VFRz2RtJNgZWVkrog8SJo.jpg

Pobierz