Wpis z mikrobloga

#lajtmobile

Ktoś z Mirków jest w sieci Lajt Mobile? Działa to to na nadajnikach #plus, da się zrobić pełny no limit i 10 GB neta za 17 zł/miesiąc, umowa na 12 miesięcy.

Jakieś opinie, uwagi?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Właśnie od dziś jestem użytkownikiem lajt mobile i póki co wszystko ładnie. Na początku miałem problem bo mój xiaomi redmi 3 miał problem z LTE. Problemem byly ustawienia punktu dostępowego z karty SIM. Po odpowiedniej konfiguracji wszystko działa aż miło. Zobaczę jak będzie wyglądała sytuacja z zasięgiem bezpośrednio u mnie na wsi :D
  • Odpowiedz
  • 0
@NAGI: tak. W drugiej połowie marca mam przeniesienie numeru. Wyszło nawet taniej niż wyżej liczyłem.
Infolinia bardzo spoko, jak na razie bez zastrzeżeń, zobaczymy jak wyjdzie w działaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@NAGI Powiem tak, póki co jestem zadowolony. Ogólnie w mieście zasięg jest naprawdę mega spoko i prędkość ściągania też. Jeżeli chodzi o zasięg na wsi to jak to na wsi, bywają białe plamy. Interfejs po zalogowaniu się na stronie lajt mobile dość prymitywny, ale podobno pracują nad nowym wyglądem strony i panelem użytkownika. Zobaczymy jak będzie dalej, bo póki co nie mam powodu do narzekania :>
  • Odpowiedz
  • 1
@k__d złego słowa nie powiem, wszystko ok. Bez problemu z zasięgiem, jakością połączeń czy innymi sprawami.
Nie odczuwam żeby sieć była jakkolwiek gorsza niż Plus jako Plus, a nie jako pociotek na ich nadajnikach.
Także polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
Zgadzam się z powyższym. Jestem już 10 miesięcy i jeszcze nie miałem żadnych powodów do narzekania. Wszystko działa sprawnie i bez problemu. Jedynym mankamentem to ten panel klienta, który wdrażają już od roku :D
  • Odpowiedz