Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się czasami zastanawiam nad sensem życia, mimo tego ,że dużo mam a tak naprawdę nic nie mam. Czasem mam ochotę wszystko #!$%@?ąć i się zabić.Nie mam już siły wszystkim w około pomagać i doradzać, sam mam dopiero 21 lat a muszę doradzać ludziom plus 30, a mi nikt nie potrafi pomóc. Sam wszystko osiągam i sam idę do przodu. Wszyscy mnie podziwiają ,ze po mimo młodego już tyle zwiedziłem i potrafiłem kupić samochód za 10 koła. U mnie w domu nigdy się nie przelewało i nie przelewa. W tym roku chce otworzyć swoją działalność gospodarcza, ale się zastanawiam czasem czy nie za szybko wszystko chce? Moi znajomi mówią ,że strasznie jestem poważny jak na ten wiek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówią że jesteś zbyt poważny? Masz pewnie tępych znajomych, bo nie zrozumieją pewnych rzeczy, balować potrafi każdy, ale nie każdy potrafi w tym wieku się usamodzielnić i rozwijać swój biznes. Kiedy oni będą dygać na 3 zmiany za 1800 ty będziesz miał #!$%@? i zgarniał same profity. Twoi znajomi myślą teraz że jesteś dziwny ale pożałują za kilka lat , kiedy będą w ciemnej dupie ze nie poszli za twoim
ZdrowyŁobuz: Nigga plz. 23 lata, pierwsza firma w wieku 19, urzymuję 2 dzieci ich mamę na prestiżowych studiach, samochód, w wieku 22 kupiłem mieszkanie M4 w mieście 1kk mieszkańców i jeszcze pomagam matce, ojca brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku mam paru znajomych jeszcze bardziej ogarniętych a ty się sadzisz jakbyś nie wiadomo co osiągnął. Auto za 10k xD

Zaakceptował: Asterling