Wpis z mikrobloga

pokemon duel fajna gierka polecam.

planszówka troche jak warcaby/szachy z roznymi własnościami pokemonów troche strategii i rng. jak przed 15 sie zalogujecie to zlapiecie sie na 2 bonusy gemow. Ogolem duzo gemow sie dostaje do konca miesiaca wiec z latwoscia mozna otworzyc kilka packow z najwyza klasa pokemonow.

aktualnie poprawiaja serwery bo oblegane strasznie

(2 bonusy przed 15 i po 15, to taka godzina 00)

#android #gry #pokemonduel

a huk zawołam #pokemongo
  • 17
Nie chce mi się tego rozkminiać na razie. Zainstalowałem - gdzie mam odebrać tego bonusa?


@Dryblas: Masz bonus za dzienne logowanie (chyba 15 gemów), na polski czas jakoś po południu. Wtedy też odświeżają się dzienne misje. A tak poza tym co 24h jak zdobędziesz 10/10 kluczy (jakieś dwie wygrane walki z graczem) dostajesz boostera, którego od razu możesz otworzyć.

@Tratak: To masz farta. Gra pomijając stabilność serwerów świetna, ale tragiczne
@Tratak: Po kliknięciu tam pisze co może z niej wylecieć. Snorlax to też chyba lepszy drop. Ja w sklepie za 300 gemów kupiłem ten zestaw z jednym gwarantowanym exem to wyleciał Empeleon, 2 Bulbasaury, Absol i jakiś inny shit. Gram jakieś trzy dni to dopiero teraz mam jakieś silniejsze poki i o ironio więcej #!$%@? bo MM rzuca mnie na jakieś no-lify z 6 legendami.
@Luka_Wars no snorlax jest exem. A i mam takie głupie pytanie exy to tak jakby w tej grze najrzadsze pokemony ? Przed chwilą mi wyleciała kolejna skrzynka na 24 godziny
@Tratak: Po części tak, ale te literki to tak jakby standard pokemona. W karciance też masz np pokemony EX. Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale jak zdechnie ci figurka EX to już nie możesz jej ponownie użyć w grze. A więc to tak jak w innych grach - niby legenda, ale musi być użyteczna.
@Luka_Wars: nie wszystkie EXy po śmierci znikają, tylko takie najbardziej op High risk high reward. Ogółem exy maja jakies pasywne umiejętności snorlax np nie moze byc wyrzucony na ławke a ho-oh jak ginie przenosi 2 pokemony z oke center na lawk.