Wpis z mikrobloga

Mirko, muszę się podzielić jedna rzeczą.. Jestem chory na raka... Chemię znoszę tragicznie.. Generalnie to ciężka sprawa jest i dla mnie, dla rodziny i dla moich kilku znajomych. Wszystko nawet byłoby super gdyby nie te mdłości ciągle, bóle i wypadające włosy. Cała historia mojej choroby jest bardzo skomplikowana. Za późno poszedłem sprawdzić co jest nie tak. Lekarze dają mi kilka dni jeszcze ale daje sobie z tym świetnie radę. Jest ok Mirki...

Dziś lekarz zadzwonił i powiedział, że jestem zdrowy!!! Wiecie czemu?!

Bo Zablokowalem tagi dla dewiantow i tych co z #!$%@? w garści oglądają jakieś #!$%@? lisy z #!$%@? i inne pedofililskie obrazki z japońskimi czternastolatkami! Opanujce się #!$%@?, zwierzęta nie chcą, żeby ktoś strugał marchew do ich zdjęć, małe dzieci tymbardziej, nawet te z mangozjebskich obrazków!

Taguję #furry #hentai bo to mój rak. #heheszki #afera #takaprawda #coolstory #choroby #rakcontent #bekazpodludzi
  • 26
@Nomadus: We #!$%@? i nie wołaj na daremne ludzi którzy obserwują te tagi. Sam jesteś dewiantem, dużo większym niż ja, patrząc na tagi których używasz. Ja przynajmniej robię na wykopie coś więcej niż tylko wklejanie roznegliżowanych dziewuch. Poza tym furry to obrazki antropomorficznych zwierząt, które nie zawsze muszą mieć charakter erotyczny.
T.....l - @Nomadus: We #!$%@? i nie wołaj na daremne ludzi którzy obserwują te tagi. ...

źródło: comment_JSaAhzHacNgn2MUhf7uOwTffCusgRYnm.jpg

Pobierz