Wpis z mikrobloga

@Pirzu: dawaj lepiej recenzję tableta :D
A poradnik się przyda bo właśnie mam telefon do zrobienia i konieczność latania po forach mnie trochę zniechęcała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirzu: Na miuipolska mowia by nie dawac wipe system bo i tak sie to robi samo przy wgrywaniu systemu, a niestety czasami nie chce sie zainstalowac rom gdy wczesniej dalo sie wipe system. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziubeQ: średnio, kiedyś miał kilka funkcji wgranych których nie było w globalu, teraz jeśli sam ich nie wgrasz z osobnej paczki to właściwie niczym się nie różni od Globala, nawet chyba roota nie ma

IMO gra niewarta świeczki, ludzie go bardziej wgrywają z przyzwyczajenia i naganiania przez innych niż z faktycznej potrzeby
@mates21: ta lista jest częściowo klamliwa, częściowo nieaktualna. Np, Mi3 oraz Mi4 potrafią nagrywać w 4K mimo tego nie dodali tej funkcji (a tak bardzo chwalą się poprawkami aparatu).
Inne dodatki są zbędne (fiński xD).
Poprawki GPS to mit i może działać tylko jako placebo. Nawet jeśli coś poprawia to na starych telefonach sprzed 2015 roku czyli Mi2 albo RedMi 1. Na RedMi 3S na Globalu GPS łapie mi w parę
@FLAC: Acid jest jaki jest. :) Z pobieraniem z GP wolnym to chyba ogarneli bo juz malo kto ma z tym problem. Z reszta sie nie wypowiem. :) Mam Mi5 i tu jest pare dodatkow ktorych w globalu nie ma, wiec mi tam pasuje. :)
@mates21: ostatnio to widziałem jeszcze jak ludzie robili poradniki na forum jak wyciągnąć apkę ze starych wersji systemu żeby wgrać na nowych. Problem dotyczył z tego co wiem na bank RedMi 3S oraz RedMi Note 3. Nie wiem jak teraz ale śledzę xiaomi.eu i w changelogu nie widziałem aby było to naprawione.

ano właśnie, i moim zdaniem te parę dodatków nie jest warte #!$%@? się z odblokowaniem, flashem i utratą aktualizacji
@FLAC: Ja w sumie nie załuje ze najarałem sie na to xiaomi.eu bo zeby to zrobic musial twrp wgrać i zawsze moge sie rootować itd ale jak bede mial czas to wracam na global dev. A jak będe miał hajs to wracam na normalny sprzet i AOSP <3