Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszyscy trąbią na mnie i na innych przegrywów że jesteśmy nieudacznikami, nie zarabiamy dość hasju i dla tego nie mamy kobiet. Tymczasem... tylko 878 tys. Polaków zarabia 7,1 tys. zł brutto miesięcznie Ciekawe ile z nich to dziwki z roksy( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie zdziwiłbym się gdyby 3/4 XD Sukcesu w Polsce nie da się osiągnąć. Polska to państwo biedoty, żuli i patologii a ich królem jest Kaczyński/Tusk/Petru, to już zależy od przypadku.


#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
Tymczasem... tylko 878 tys. Polaków zarabia 7,1 tys. zł brutto miesięcznie Ciekawe ile z nich to dziwki z roksy( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Te statystyki dotyczą tylko firm zatrudniających powyżej 9 osób.

Myślisz, że 7.1 tys.brutto(~5tys.zł netto) to do duże pieniądze jak na życie np. w Warszawie?


@taktoto: Przy przynajmniej dwóch tysiącach za wynajęcie mieszkania albo pokoju...zostaje Ci 3 tys na życie.
AzjatyckaAzjatka: @LopataDoSniegu: haha znamienne jest to że mówisz o programowaniu. Zapomniałem dopisać po ,,#!$%@?ą" tak to prawda ale nie o tym mówię a o tysiącach ścieżek zarabiania pieniędzy blokowanych przez państwo. Gdyby nie było tej blokady nie uczyłbyś się po nocach tylko założył firmę i zarabiał nawet w wieku 12 lat. Ludzie nie wiedzą jak niszczycielski jest socjalizm. Na pewno twoja babcia robi dobre ciasta. Czemu ich nie sprzedajesz? Teraz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ty #!$%@?. U kogo pracujesz? Zapewne w sektorze prywatnym. Ja pracuje w młodej firmie, więc można, nie każdy ma do tego predyspozycję. Ja nie otwieram własnego biznesu bo
A) Nie mam pomysłu
B) Na tym etapie życia po prostu się do tego nie nadaję
pracuję na hajs mojego szefa, fakt ale nie #!$%@?ę na około że się nie da.
Gdyby nie było tej blokady nie uczyłbyś się po nocach tylko założył firmę i zarabiał nawet w wieku 12 lat. Ludzie nie wiedzą jak niszczycielski jest socjalizm. Na pewno twoja babcia robi dobre ciasta. Czemu ich nie sprzedajesz?


@AnonimoweMirkoWyznania:
W wieku 12 lat to ja grałem na pc i trzepałem gruchę.
Moja babcia nie robi dobrych ciast, a nawet jeśli to nie sprzedawałbym ich bo zarobek byłby znikomy na naszym rynku,
@LopataDoSniegu:

Trzeba się dostosowywać do warunków panujących w kraju.


Łatwo powiedzieć gdy jest się pięknym, młodym, zdrowym bez zobowiązań na utrzymaniu rodziców.

Nie jest juz tak kolorowo, gdy wiek 50+, gdy w domu dzieci, zwłaszcza niepełnosprawne, gdy mózg nie uczy się tak łatwo i gdy zwyczajnie nie ma pieniędzy nawet na podstawowe potrzeby a co dopiero takie ekstrawagancje jak komputer, podręczniki czy kursy.

Nie będziesz dobrym specjalistą jeśli nie nauczysz się
A powiedz mi, jak sądzisz co zrobiłbyś w takiej sytuacji:
- specjalizujesz się w dziedzinie XYZ - jest super płaca i w ogóle
- ślub, dwoje dzieci, dom na kredyt, 2 fajne auta, wakacje co roku
- nagle i zupełnie niespodziewanie dziedzina XYZ zupełnie wychodzi z użycia - firmy wychodzą z tej działki, wszyscy tracą pracę

Masz 40 lat, nadciśnienie i problemy z kręgosłupem i nadgastkami i ze specjalisty stałeś się nobody,