Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają ból dupy że też @moderacja się dobrała do plusujących te pedofilskie wpisy. Widziałem mirki pisały że to przez jakiś czas wisiało w gorących. A to nie dzięki plusom wpisy lądują w gorących? Plusowanie tego gówna dla mnie wydaje się być popieraniem i promowaniem teh pedofilii. Też widziałem w komentarzach pod wpisem moderacji że wtedy jakieś #!$%@? bawoły umysłowe heheszkowali z tych treści i prosili o linki do więcej.
Nie szkoda mi ani udostępniających ani plusujących
Wszyscy powinni zgnić w sztumie.
#afera #wykop #aferapedofilska #moderacjacontent
  • 25
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: No i #!$%@? dalej swoje. Ty popatrz co zrobil z tym bialek a nie #!$%@? sie tak jak moderacja do tych plusujacych. Nic #!$%@? nie zrobil. Nie zadbal, o to powinna byc afera. Moderacja sra Ci na glowe a Ty ja masujesz po pleckach i mowisz ze dobrze robi
  • Odpowiedz
@Primbledon: Ja mam japonska kreskowke w awku?

Jeśli to do mnie to ja nikogo nie popieram. #!$%@?ł mnie fakt ze moderacja zrobiła aferę w około plusujacych. Prawie nikt nie mówi o tym gościu który to wrzucił tylko wina leci na plusujacych wpis.

Co białek zrobił żeby tego zdjęcia nie było? Nic #!$%@?. Nikt nie siedział, nie dopilnował. Za to cala wina poleciała na anonkow którzy zapulsowali zdjęcie. Pedofile, powinni się
  • Odpowiedz