Wpis z mikrobloga

  • 27
Mireczki pomocy. Zaniosłem wypowiedzenie do kadr a tam kobietka mówi mi że brakuje podpisu kierownika. What!? Czy muszę mieć zgodę przełożonego na złożenie wypowiedzenia?
  • 30
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Niestety przełożony jest na tygodniowym urlopie. Biorąc pod uwagę miesięczne wypowiedzenie, jeśli nie zdążę złożyć papierzaka do końca stycznia to będę tu kisnął do kwietnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SniQ A kto jest uprawniony do przyjmowania oświadczeń woli w firmie? Bo kadrowa niekoniecznie. Jeśli są wątpliwości, wyślij wypowiedzenie pocztą na adres przedsiębiorstwa poleconym ze zwrotką.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Scutacarus dokładnie. A ja składam wypowiedzenie bez porozumienia stron, z okresem wypowiedzenia itd.

@To_ja_moze_pozamiatam ja z nim rozmawiałem wcześniej ze chcę odejść, ogólnie były i są bardzo dobre relacje między nami także nie robił żadnych problemów, myślę że z podpisem też nie będzie (jest na dłuższym urlopie i nie mam jak zdobyć jego podpisu, tak jak pisałem wyżej) ale zdziwiło mnie to jak kadrowa zaczęła wymagać jego podpisu.

@herakliusz_atencjusz
  • Odpowiedz
@SniQ: trzeba była jej dać w ryja i powiedzieć, ze jak chce złożyć skargę to musi mieć tez podpis kierownika. W tych kadrach to sadzają chyba ludzi z łapanki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@paszczur na to wygląda. A może idąc za ciosem na obiegówce nie będzie wymagać podpisu kierownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jucio wydaje mi się że po złożeniu wypowiedzenia powinien zostać poinformowany kierownik, a nie że ja muszę latać tak na prawdę za jego zgodą.
Tak czy siak między nami były bardzo dobre relacje więc zanim odwiedziłem kadry to rozmawiałem z nim. Reakcja ciekawa: "ty mnie nie
  • Odpowiedz
@SniQ: co to za idiotyzm? Składasz dokument w sekretariacie albo na dzienniku podawczym (jeśli jest w Twojej firmie). Dajesz jeden egzemplarz, na drugim bijesz pieczątkę firmy z ręcznie napisaną datą i podpisem sekretarki albo odbitą datownikiem. I już. Nie daj sobie wcisnąć bujdy, że się ktoś musi zgadzać na Twoje wypowiedzenie. Ty wypowiadasz i koniec pieśni.
  • Odpowiedz
a tam kobietka mówi mi że brakuje podpisu kierownika.


@SniQ: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) hhaha chłopie ile masz lat? trzeba było zaśmiać się jej w twarz i odpyskować może jeszcze samego boga
( ͡ ͜ʖ ͡) #!$%@? polactwo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vcde przeczytaj mój wpis dokładniej :) nie byłem pewien czy jest potrzebny ten podpis czy nie. Myśląc logicznie to kierownik musi być poinformowany że jego pracownik odchodzi ale w tym przypadku podpis ten można uznać jako 'zgodę' ( ),
  • Odpowiedz