Wpis z mikrobloga

@grubson234567: no przecie, w sesji to na ulicę, a nie do nauki, tak powinni napisać. Byłoby przynajmniej nie czerwono. ( ͡º ͜ʖ͡º) Hasło takie oryginalne, że już ma prawa własności.
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: tu nie chodzi kto protestował, (swoją drogą te strajki studentów to organizacyjna porażka i śmiech na sali, niepotrzebne hasła, pchanie się dziadków z kodu, śmieszna frekwencja).

"Studenci do nauki" to hasło "aktywu robotniczego" (czytaj partyjniacy i ormowcy), manifestującego przeciw strajkom studenckim przeciw komunistycznemu rządowi w 1968 roku. ONR mógł sobie protestować, ale mocny faux pas było użycie konkretnie tego hasła kojarzonego z komunistami.
  • Odpowiedz
swoją drogą te strajki studentów to organizacyjna porażka i śmiech na sali, niepotrzebne hasła, pchanie się dziadków z kodu, śmieszna frekwencja


@Radus: Wszedzie tak było czy tylko w W-wie? Ja już od długiego czasu nie studentka, ale z racji zwiazków z uczelnią wczoraj byłam, rzuciłam okiem i jakoś szybko sobie poszłam. To już imprezy KOD są mniej żenujące. (Za to pikieta przed Filharmonią udana, acz w pełni improwizowana, polecam).
  • Odpowiedz
chichot historii, rodem z marca 68


@grubson234567: no z marca
tak to jest jak sie wkuwa historie a nie ja rozumie
@Radus: przeciez to dobre haslo - w 68 naprawde nie bylo nic lepszego do roboty niz protestowac bo zdjeto jakas #!$%@? sztuke ktora niby to miala nawiazywac do komunizmu
w 67 uzrael napadl na palestyne i pare innych panstw, zydzi w 68r dostali paszporty (o czym zwykly polak mogl
  • Odpowiedz