Wpis z mikrobloga

Od pazdziernika cwicze regularnie, robie treningi 3 razy w tygodniu. Robie FBW. Waga- 79,2 kg wzrost - 178 cm chcialbym przybrac troche miesni i mysle ze tak 85-88kg wagi bylo by ok dla mnie. Mam dosc wysokie FB-20%. Przy takim FB jest sens stosowania diety na mase 3400-3500 kalorii ?

#dieta
  • 4
@Rumbago: Ja mam 179 i na początku roku 80kg, też około 20%. Też słyszałem, że lepiej zredukować poniżej 12% i mam taki plan. Również na razie na FBW jadę. Pewnie będę musiał zejść <70kg żeby mieć <12% BF i będę wyglądał jak szkielet, no ale to długotrwały proces i od razu dobrze się nie zacznie wyglądać. Jadę na ok. 1700kcal i na razie zszedłem do 76kg.
@diabel_z_piekla: I jak Ci idzie ze spalaniem? ile masz fb obecnie?
Ja zastanawiałem się czy do końca marca nie pociągnąć jeszcze masę dieta na 3500 kcal i wtedy zjechać, bo widzę duże efekty ćwiczeń ale to pewnie dlatego, ze wcześniej nic nie robiłem :)

mogę zapytać z ciekawości o Twoją dietę i rozpiskę treningu ?
@Rumbago: Używam wagi łazienkowej z pomiarem BF i BM więc te wartości raczej nie są zbyt dokładne, ale powinny wskazywać trend.
02.01 - 80.2kg, 19.3% BF, 42.3% BM
22.01 - 76kg, 17.8% BF, 43.1% BM
Najmniej ile miałem odkąd używam tej wagi to było 14.9% BF jakieś 3 lata temu, więc się zapuściłem niestety...

Co do diety i treningów to nic konkretnego, bo nie wziąłem się za to na 100% jeszcze.