Wpis z mikrobloga

List #15

Nazywam się Paweł, mam 26 lat. Jak na Wykopowe standardy to karzełek bo 168 cm wzrostu (i nie umiem zrobić fikołka) lecz przynajmniej dla mnie nie ma to większego znaczenia. Byłem kiedyś z wyższą dziewczyną i jeśli tylko nie muszę skakać by dać buziaka to luz :P Mieszkam w Katowicach w kawalerce na południu miasta. Zielona okolica w sumie na granicy Tychów. Z racji wykonywanej pracy jestem bardzo mobilny, co chwilę pojawiam się we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie. Nawet w Nowym Sączu :P


Odległości nie stanowią dla mnie zatem wyzwania, tym bardziej że lubię podróżować zarówno po kraju jak i za granicami. Zdarzało mi się już robić sobie spontaniczne lub mniej spontaniczne wypady do Wawy, Szczytna (odwiedzić siostrę), Gdańska. No było tego trochę. A że mam własny samochód to tym bardziej można się czasem gdzieś wybrać.

Jestem raczej typem emeryta. Wyjście do klubów to nie coś dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolę się zaszyć w domu owinięty kocem i obejrzeć razem jakiś dobry film lub ewentualnie spotkać z przyjaciółmi na pogaduchy. Jestem raczej cichy, aczkolwiek to zależy od dnia. Potrafią być takie gdy gęba mi się nie zamyka i nawijam, a potrafią być też takie gdy wracam do domu i najchętniej bym ust nie otwierał aż do samego wieczora. Lubię za tu dużo pisać - co widać zresztą ;)

Co poza tym - lubię kino sci-fi oraz dobre kryminały i filmy akcji. Książki to głównie skandynawskie kryminały (obecnie) a kiedyś dużo fantastyki lub książek pokroju Dana Browna. Muzyka - wszelaka. W zasadzie to łykam jak pelikan ;) Głównie klasyczny rock lecz dobrym house'm (ze skrzypcami w tle :P), popem czy nawet muzyką klasyczną nie pogardzę. Ogólnie uwielbiam słuchać muzyki. Przychodzą do domu i odpalam muzykę.

Jestem niezwykle rodzinny, jest to dla mnie jedna z najważniejszych wartości w życiu. Rodzinę mam dużą, naprawdę dużą. W I Dzień Świąt spotkaliśmy się w gronie 25 osób i uwielbiamy takie okazje - rozmowy ze starszymi, zabawa z młodszymi.

Jestem również samodzielny, w sumie to muszę być mieszkając samemu :P więc potrafię sobie ugotować, uprać i posprzątać. W dodatku gotować nawet całkiem lubię. Rzecz jasna bardziej jeść, ale jakieś eksperymenty to coś co tygryski lubią najbardziej :) a jem wszystko, taka "dobra świnia co wszystko zje".

Bardzo cenię szczerość. Może brzmi to górnolotnie ale tylko w ten sposób można pozbyć się złych nawyków lub skorygować skrzywiony charakter :P tylko osoby z otoczenia potrafią nam wytknąć wady a to pozwala nad sobą pracować. Aha - czasami zdarza mi się jakaś odrobina złośliwości. Siostra nazywa mnie jednoosobową lożą szyderców. Ale czasami :P

Szukam kogoś kto będzie razem ze mną leżał na kanapie tuląc i gapiąc się w sufit a kolejnego dnia rano na spontanie wskoczy do samochodu i pojedzie np. do Wrocka pozwiedzać lub odwiedzić znajomych. Kogoś kto obejrzy ze mną wieczorem film pałaszując lody a innym razem wyskoczy na narty. A w ramach rewanżu mogę iść na ciuchowe zakupy. Jeśli tylko nie trwają całego dnia to dam radę, może nawet sam sobie coś znajdę :P


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki
kopek - List #15


 Nazywam się Paweł, mam 26 lat. Jak na Wykopowe standardy to kar...

źródło: comment_JMq7jqpFUIgfNTiNY1PZX4eUrb1AAjJW.jpg

Pobierz
  • 13
karzełek bo 168 cm

Wyjście do klubów to nie coś dla mnie.


@kopek: Nie dziwię się. Albo by zadeptali albo różowa nie mogłaby go wypatrzyć w tłumie :) No chyba, że chodziłby z jakąś tyczką z chorągiewką ;D

Jestem niezwykle rodzinny, jest to dla mnie jedna z najważniejszych wartości w życiu.


@kopek: Szacun :) Tylko czy jakaś mirabelka to doceni

Kogoś kto obejrzy ze mną wieczorem film pałaszując lody


@