Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kochane Mireczki, w napływie negatywnych emocji jestem zmuszony podzielić się moją frustracją. Pracowałem kiedyś w pewnej firmie pozycjonującej w Plewiskach koło Poznania przy ulicy Grunwaldzkiej 519. To była najgorsza praca mojego życia. Zaczęło się naprawdę bajkowo - miła rozmowa kwalifikacyjna, miły szef, obiecane świetne warunki. Ok, na początku umowa zlecenie na 3 miesiące za stawkę poniżej najniższej krajowej, ale później oczywiście wysoka stawka i umowa o pracę ( ͜͡ʖ ͡€). Stanowisko - copywriter. Mają być szkolenia, rozwój, słuchanie mojego głosu mówiącego co warto poprawić. PRACA MARZEŃ. Jak się skończyło? 3 miesiące robiłem jak debil rzeczy, których nie powinienem był robić (na forach dodawałem linki do stron, dzień w dzień, po 8 godzin, 5 dni w tygodniu, przez 3 miesiące). Nie byłem na ani jednym szkoleniu. Nikt mi nic nie powiedział. Do tej pory nie wiem co to jest to pozycjonowanie i szczerze się do tego gówna zraziłem. Po tych żałosnych 3 miesiącach dostałem propozycję kontynuowania współpracy z... umową zlecenie. Jak się okazało - tak kończył każdy. Tutaj chętnie użyłbym wielu złowrogich sformułowań, ale się powstrzymam. W związku z powyższym postanowiłem zamieścić opinię o pracodawcy na platformie GOWORK. Napisałem rzetelnie, że pracodawca oszukuje pracowników, że nie ma możliwości rozwoju, nie ma szkoleń, płaca jest bardzo niska, że wykonywana praca nijak się ma do stanowiska na które się zatrudniasz. I co dzisiaj zauważyłem? Że moja opinia została usunięta. Ta naprawdę rzetelna opinia na pewno dałaby do myślenia przyszłym pracownikom, którzy pokusiliby się żeby wybrać się tam na rozmowę, pełni entuzjazmu a zostaliby również jak ja wydymani bez mydła. Niestety okazuje się, że nie ma żadnej rzetelnej platformy w Polsce do ocenienia pracodawcy. Ciekawe ile na GOWORK się płaci usunięcie tych opinii (oprócz mojej opinii były jeszcze inne, ale nie aż tak nieprzychylne jak moje). Czekam na usunięcie jeszcze mojego wpisu stąd, choć nazwy firmy przecież nie podałem.

#boldupy #anonimowemirkowyznania #pracamarzen #zenada ##!$%@? #gorzkiezale #gownoburza #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Biznes Gowork w ten sposób funkcjonuje. Pozwalają bez ograniczeń na dodawanie dowolnych opinii (zwykle negatywnych) przez kogokolwiek i później zgłaszają się do danej firmy z propozycją - zapłać X zł to będziesz mógł usuwać / moderować opinię.

Ale wracając do SEO... Niestety Poznań i okolice, to polska stolica pseudo firm związanych z tą branżą. Sensowne firmy SEO to tak z 2-3 można wymienić.
  • Odpowiedz
OP: Nie miałem pojęcia, że GOWORK tak działa. W życiu nie marnowałbym na to czasu. Co do Poznania - teraz już wiem jak to działa. Byłem młody, głupi i nieświadomy. Albo może gdyby GOWORK nie usuwał opinii to wiedziałbym na co się szykuję zanim poszedłem tam do roboty? Tak czy siak wspomniana firma skutecznie zniechęciła mnie do tematu pozycjonowania. Dzięki za odpowiedzi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwię się, że się zraziłeś. Ale portal obliczony na dużą ilość użytkowników swoje kosztuje. I nigdy nie ma gwarancji że wpisy nie będą manipulowane (usuwane lub dodawane przez ubarwienie). Jeśli już chcesz zamieścić wpis permenentnie powinieneś założyć własną stronę i odpowiednio ją wypozycjonować, tylko wtedy masz gwarancję, że nikt tego nie usunie.
  • Odpowiedz
ŚwieckiBydlak: GoWork to jeden wielki przekręt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś umieścili na jednym z portali do szukania pracy ofertę nie do odrzucenia - praca na stanowisku "moderatora" ( ͡° ͜ʖ ͡°), która polegała na pisaniu neutralnych opinii o różnych pracodawcach, żeby robić sztuczny ruch.

Zaakceptował: Zkropkao_Na

  • Odpowiedz