Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda dziesięć tysięcy bryłek rudy dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Gomez wiedział o wymordowaniu Magów Ognia, po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić, znaczy się wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Thorusa, który zrobił tę słynną konferencję na arenie w starym obozie, która rozpoczęła masakrę, on powiedział zmęczony do swojego adiutanta "zrobiłem coś strasznego, ale imię Gomeza pozostanie nieskalane", z czego można wywnioskować, że on po prostu nie raczył Gomeza o tym poinformować.
#gothic #heheszki
Tubanja - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz, jest nagroda dziesięć tysięcy...

źródło: comment_HDi1OMnDGQuFSqekcEpQg4OrlVwxBNgF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Tubanja: Naoczny świadek, Milten, Mag Ognia mówił:

Gomez kazał zamordować wszystkich magów ognia po tym, jak wpadł w szał, gdy dowiedział się o zawaleniu Starej Kopalni. Tylko mnie udało się uciec.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gomez to ciekawa postać, chociaż w samej grze ma mało kwestii a nawet rzadko kto o nim wspomina ALE w całej GD czuć jego obecność jako tego co trzyma to wszystko w garści.
  • Odpowiedz
  • 0
@Titsuman Ogólnie to właśnie zdałem sobie sprawę, że tych kopaczy w Starym Obozie, to było znacznie mniej niż cieni i strażników. Jakim cudem to się wszystko trzymało kupy? Ten system był z góry skazany na niepowodzenie, w końcu musiało dojść do tragedii.
  • Odpowiedz