Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #wlosy

Jaką polecicie mi suszarkę do włosów? Teraz mam taką składaną turystyczną z jedną temperaturą bo mama mi zabrała lepszą xD
Fajnie jakby miała zimny/ciepły nawiew
Jonizator żeby mi się włosy nie puszyły i końcówkę do suszenia punktowego

No i wiadomo, żeby kosztowała jak najmniej xD
  • 11
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ja wszedłem do reala i kupiłem najtańszą suszarkę dużych rozmiarów z możliwością zmiany mocy grzania. Dałem jakieś 30 złotych, ma taki plastikowy dziubek i jest ok. Raz się "zepsuła", to rozkręciłem, poprawiłem kabel i działa.

To tylko suszarka - spirala grzewcza + wiatrak. Nie ma absolutnie żadnego sensu przepłacać za jakieś dziwne wynalazki.
  • Odpowiedz
@Shyvana Fox! Fryzjerska firma, można kupić w internecie. Dostałam na święta wersje smart, lekka, długi kabel, duża moc, jonizacja, opinie w internecie też mówią same za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i ma ekstra kolory do wyboru!
  • Odpowiedz
@Shyvana: Polecam Remingtona, dla mnie niezawodna firma a katuję suszarkę dzień w dzień. A druga rzecz to żeby miała przynajmniej 1800 W lub więcej, wtedy nawet dużo gęstych włosów suszy w przyzwoitym czasie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Shyvana też polecam popatrzeć z remingtona, są dość tanie a spisują się super. Też się wcześniej męczyłam z turystyczną, więc znam ten ból ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Kupowałam tę : link zimne powietrze to cudo w tej, bardzo szybko suszy.
  • Odpowiedz